24 Жовтня, 2022
Час читання: 1 хв.

Pecode приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Pecode – команда творців, які створюють унікальні продукти для інноваційних компаній з усього світу. Компанія розробляє Web та Mobile додатки, починаючи від прототипів та UXUI, і до випуску продукту та його підтримки в подальшому.

Родзинкою Pecode є QA. Загалом, в компанії працює більше 50 Manual та Automation тестерів. Своїм клієнтам Pecode пропонує індивідуальну QA стратегію та її повну реалізацію. Сьогодні Pecode це спільнота з понад 130 професіоналів із більш ніж 5 роками досвіду в 10+ галузях і сотнями успішних проєктів.

“Ми вдячні за можливість бути частиною спільноти Львівського ІТ Кластера. Для нас це чудовий шанс здобути новий досвід та поділитись своїм. В теперішній час особливо важливо об’єднуватись та працювати разом задля перемоги України,” – каже Alexander Basaraba, CEO at Pecode.

“Вітаємо команду Pecode у Львівському ІТ Кластері. Нам приємно, що наша спільнота однодумців та людей, які готові розвивати український ІТ-сектор та змінювати на краще наше місто, росте. Переконаний, з Pecode нас чекають інноваційні проєкти та плідна співпраця попереду,” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Pecode приєдналася до Львівського ІТ Кластера

Pecode – команда творців, які створюють унікальні продукти для інноваційних компаній з усього світу. Компанія розробляє Web та Mobile додатки, починаючи від прототипів та UXUI, і до випуску продукту та його підтримки в подальшому. Родзинкою Pecode є QA. Загалом, в компанії працює більше 50 Manual та Automation тестерів. Своїм клієнтам Pecode пропонує індивідуальну QA стратегію […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/pecode-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd830c39401.png
Скопійовано!