25 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

Perpetio – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Perpetio заснована у 2014 році двома розробниками-ентузіастами, які з власного досвіду знають де і як бажають працювати професіонали. Компанія спеціалізується на послугах повного циклу мобільної розробки й створює застосунки у сферах fitness & wellbeing, tourism, finances, on-demand services. Perpetio допомагає стартапам втілювати ідеї застосунків, які стають конкурентними на ринку, а малим і середнім бізнесам збільшувати присутність онлайн і надавати кращі послуги.

Зараз Perpetio має два офіси у Львові та Таллінні і об’єднує близько 40 спеціалістів у дизайні, нативній та крос-платформній мобільній розробці, розвитку бізнесу та інших. У компанії вірять, що звертаючись за допомогою у розробці мобільного застосунку, клієнт має отримувати більше ніж рядки коду. Окрім технічної експертизи, Perpetio надає консультації у дизайні та бізнесі, адже успішний продукт вимагає холістичного підходу та розуміння цілей і переваг застосунку.

Команда Perpetio об’єднана не лише спільними проєктами, а й поглядами. Разом працівники волонтерять, організовують благодійні заходи, збирають кошти на допомогу армії та закривають збори друзів компанії, які закуповують амуніцію і обладнання. У Perpetio вірять, що кожен з нас є частиною перемоги України та роблять все, що у наших силах, щоб наблизити її. 

“Для Perpetio є важливим бути частиною спільноти, яка поділяє наші цінності та працює над розвитком України. Ми впевнені, що кожен учасник Львівського IT Кластера має чим поділитись, як з точки зору технічного досвіду, так і з питань бізнесу та IT індустрії загалом. Зараз як ніколи важливо об’єднуватись та допомагати одне одному. Ми впевнені, що наша співпраця з Львівським IT Кластером принесе користь та з нетерпінням чекаємо на перші спільні проєкти” каже Юрій Бердніков, засновник та CEO Perpetio. 

“Щодня ми у Львівському ІТ Кластері працюємо не тільки над проєктами задля розвитку ІТ-індустрії, а й ініціюємо нові – для підтримки роботи бізнесу, забезпечення Збройних сил, створення надійного тилу та наближення України до перемоги. Вітаю команду Perpetio у Кластері та сподіваюся на плідну співпрацю,” – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Perpetio – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Perpetio заснована у 2014 році двома розробниками-ентузіастами, які з власного досвіду знають де і як бажають працювати професіонали. Компанія спеціалізується на послугах повного циклу мобільної розробки й створює застосунки у сферах fitness & wellbeing, tourism, finances, on-demand services. Perpetio допомагає стартапам втілювати ідеї застосунків, які стають конкурентними на ринку, а малим і середнім бізнесам збільшувати […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/perpetio-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd84d915cbf.png
Скопійовано!