4 Травня, 2022
Час читання: 2 хв.

Piano Software – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Piano Software Inc. – це швидкозростаюча SaaS компанія, штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку, має офіси майже по всьому світу – Київ, Філадельфія, Буенос-Айрес, Амстердам, Лондон, Осло, Братислава, Париж, Берлін, Сінгапур, Токіо.

Компанія надає корпоративне програмне забезпечення та стратегічні послуги провідним світовим медіа-компаніям, включаючи NBC Universal, Economist, LinkedIn, BBC, Techcrunch, Bloomberg, Credit Agricole, Deutsche Telekom та ще понад 1000 інших. В Україні Piano Software співпрацює з Ощадбанком, Starlight Media (СТБ, ICTV), Forbes, Obozrevatel.com тощо.

Зараз компанія перебуває в точці перелому, оскільки розвивається в інші галузі за межами медіа. Програмне забезпечення та послуги, які розробляє Piano Software дозволяють компаніям створювати індивідуальний цифровий досвід для користувачів, обмежувати та продавати доступ до вмісту в інтернеті та аналізувати поведінку користувачів, щоб підвищити зацікавленість, лояльність та прибуток.

Київський офіс Piano Software, який складається з 31 професіонала. Незважаючи на нестабільну ситуацію, команда продовжує наполегливо працювати та підтримувати нашу країну всіма можливими способами – виконуючи свою роботу, збираючи та розподіляючи гуманітарну допомогу, воюючи на передовій, переказуючи кошти тим, хто цього потребує. Більше того, два співробітники Piano Software роблять свій внесок у оборону Києва у складі місцевих груп територіальної оборони. Ще двоє вже входять до складу Збройних Сил України.

Piano Software раді приєднатися до Львівського ІТ Кластера та разом розвивати, підтримувати ІТ-індустрію України. Адже лише об’єднавшись, ми зможемо боротися за наше майбутнє, за майбутнє вільного світу проти відвертого цинізму та неспровокованої агресії.

“Український офіс Piano Software дуже радий стати частиною Львівського IT Кластера, який, на нашу думку, є найбільш розвинутою і проактивною IT-спільнотою в Україні. У ці важкі часи співпрацювати з багатьма компаніями одного з найголовніших секторів економіки, вирішуючи актуальні задачі: чи то допомога армії, освітні програми, допомога співробітникам, чи обмін досвідом з багатьох операційних питань бізнесу – безцінна можливість”, коментує Олексій Чапко, General Manager Piano Software.

“Радий вітати Piano Software у нашій спільноті. У цей непростий час дуже важливо єднатися та підтримувати один одного, адже наша індустрія зараз одна із опорних для підтримки економіки України. Окрім того, кожна компанія докладається до низки ініціатив та проєктів, покликаних приблизити нашу перемогу. Приємно, що Piano Software теж має таку проактивну позицію”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Piano Software – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Piano Software Inc. – це швидкозростаюча SaaS компанія, штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку, має офіси майже по всьому світу – Київ, Філадельфія, Буенос-Айрес, Амстердам, Лондон, Осло, Братислава, Париж, Берлін, Сінгапур, Токіо. Компанія надає корпоративне програмне забезпечення та стратегічні послуги провідним світовим медіа-компаніям, включаючи NBC Universal, Economist, LinkedIn, BBC, Techcrunch, Bloomberg, Credit Agricole, Deutsche Telekom та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/piano-software-d0bdd0bed0b2d0b8d0b9-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0ba-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0_62f8648457e58.jpeg
Скопійовано!