22 Серпня, 2019
Час читання: 2 хв.

Підсумки Вступної Кампанії 2019

Оригінали документів подані, списки державників прикрашають стіни факультетів, а значить, пора підбивати підсумки вступної кампанії 2019! Цьогоріч аж 831 абітурієнт став студентом програм від Львівського ІТ Кластера. Серед 14-ти програм, майже усі державні місця зайняті.

Трохи детальніше про програми та новоспечених студентів.

На програму “Управління персоналом” в ЛНУ ім. І.Франка, яка вперше запускається у цьому році вступило 19 студентів. На “Програмній інженерії” навчатимуться 28 першокурсників. А “Сенсорні та діагностичні електронні системи” навчатимуться розробляти 34 новоспечених студенти.

У Львівській Політехніці теж прибуло: 53 студенти вивчатимуть Бізнес Аналітику та Науку про Дані, 87 – Інтернет Речей, 120 – Штучний Інтелект (89 на бюджет і 31 на контракт) і 178 – Кібербезпеку. В ЛДУБЖД вступило 26 студентів, які вже з вересня також навчатимуться Кібербезпеки. На факультеті прикладних наук УКУ 77 першокурсників вивчатимуть технології та бізнес-аналітику.

Результати цьогорічної кампанії тішать не тільки кількістю, але й якістю знань майбутніх першокурсників. Так, мінімальний вступний бал на бюджет місце програми Інтернет речей сягнув 195,8 балів, а на Штучний Інтелект – 189,76 балів – і це найвищі прохідні бали на спеціальності Комп’ютерні науки. Надзвичайно розумні хлопці та дівчата зібрались також на прикладних науках в УКУ: середній бал вступників тут сягає майже 198 балів, а 35% майбутніх першокурсників можуть похвалитися зданим ЗНО на 200 балів. Тому якщо наступного року ви зібрались вступати на технічні програми – починайте готуватись заздалегідь – адже в середньому на одне місце на технічних програмах Кластера претендують 5 абітурієнтів.

Переглянути увесь список модернізованих бакалаврських програм можна тут. А на сайтах  університетів можна ознайомитись з ліцензійним обсягом на програми та предметами, з яких треба надати сертифікати ЗНО.

 

Поділитися статтею:
Підсумки Вступної Кампанії 2019

Оригінали документів подані, списки державників прикрашають стіни факультетів, а значить, пора підбивати підсумки вступної кампанії 2019! Цьогоріч аж 831 абітурієнт став студентом програм від Львівського ІТ Кластера. Серед 14-ти програм, майже усі державні місця зайняті. Трохи детальніше про програми та новоспечених студентів. На програму “Управління персоналом” в ЛНУ ім. І.Франка, яка вперше запускається у цьому […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/pidsumky-vstupnoyi-kampaniyi-2019_62f9d48645138-scaled.jpeg
Скопійовано!