8 Листопада, 2024
Час читання: 4 хв.

Підсилюємо технологічні спроможності сил ППО та прикордонників

7 жовтня, у межах ініціативи Victory Projects, Львівський ІТ Кластер спільно з представниками техкомпаній-учасниць асоціації та Львівською обласною військовою адміністрацією передав критично важливе обладнання для потреб Повітряного командування “Захід” та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Цього разу на суму понад 2 000 000 гривень.

Військовослужбовці ПвК “Захід” отримали оснащення, яке необхідне для ефективної координації та управління оборонними операціями. Йдеться про наземні станції “T-Bone V4”, квадрокоптери, FPV окуляри, планшети, пульти для дистанційного керування дронами, зарядні станції та інше устаткування. Обладнання підсилить розвідувальні можливості на полі бою й дозволить оперативно виявляти ворожі позиції на безпечній відстані, мінімізуючи ризики для військових. А також забезпечить безперебійний та захищений зв’язок навіть у найскладніших умовах.

Технічне забезпечення аналітичного та командного центрів ПвК “Захід” реалізовується у межах проєкту SKY ініціативи Victory Projects. Мета проєкту — підвищити ефективність систем ППО у восьми областях заходу України. Він стартував у перші місяці повномасштабного вторгнення. Відтоді компанії-учасниці нашої асоціації спрямували на нього близько 34 000 000 гривень.

“Вкотре дякую Львівському ІТ Кластеру та Львівській обласній військовій адміністрації. В такий непростий час ми не завжди можемо швидко оперувати нашим бюджетом та закупівлями. Тому саме ваша підтримка дає нам можливість діяти негайно й нарощувати технологічні спроможності мобільно-вогневих груп і сприяти посиленню захисту особового складу”, — сказав Денис Левкович, представник ПвК “Захід”.

Також сучасну техніку отримала Держприкордонслужба. Військових 7 прикордонного Карпатського загону забезпечили акумуляторними батареями для радіостанцій, генераторами, комбінованими автомобільними обігрівачами та мережевим обладнанням. Усе це дозволить підтримувати безперебійний зв’язок у польових умовах та забезпечить автономність під час виконання бойових завдань.

“Наша прикордонна комендатура швидкого реагування перебуває на бойових позиціях від початку повномасштабного вторгнення. Вже майже три роки військовослужбовці не були удома. Тому ми хочемо передати все це технічне оснащення саме для цього підрозділу. Ми вдячні усім причетним за спільний внесок в підтримку українських захисників”, — наголосив представник ДПСУ, Олег Трофіменко.

Це вже восьма партія техніки для охоронців кордону в межах проєкту Guardian, який є частиною ініціативи Victory Projects. Його мета — покращити умови праці прикордонників та підвищити ефективність їхньої роботи. Від початку повномасштабного вторгнення компанії-учасниці Львівського ІТ Кластера задонатили на цей проєкт більше ніж 25 500 000 гривень.

Обидва проєкти реалізовуються у співпраці із Львівською обласною військовою адміністрацією.

“Прикордонна служба — це не тільки про охорону Західного кордону. Львівський прикордонний загін постійно проводить ротації бійців у найгарячіші точки України. Для них критично важливо мати сучасне обладнання. Це ж стосується і ПвК “Захід”, завдяки якому ми здатні збивати дрони й ракети, що прямують у бік Львівщини”, — пояснив Максим Козицький, голова Львівської ОВА.

До події долучилися понад 30 компаній-учасниць Львівського ІТ Кластера, які системно підтримують проєкти Перемоги щомісячними внесками: Indeema Software, Teamvoy, RedTag, BotsCrew, VITech, LinkUp Studio, Impressit, Forbytes, Axles, Blackthorn Vision, CharStudio, AiSDR, Vakoms, QubStudio, Romexsoft, Jappware, OTAKOYI, Kevych Solutions, Inoxoft, Artelogic, 8allocate, Apprecode, ELITEX, Bits Orchestra, Rolique, Levi9 Ukraine, NERDZ LAB, Yalantis, ViSoft, Sigma, N-iX.

“Сьогодні ми почули про проєкти, які вдалося реалізувати завдяки нашій, на перший погляд, скромній підтримці. Результати — просто неймовірні! Це надихає ще більше допомагати та втілювати нові ініціативи, щоб прискорити наближення нашої перемоги”, — розповів Ярослав Чарковський, CEO CharStudio.

“Такі проєкти показують, що бізнес — це не просто компанії, а люди, які постійно донатять. Ми не стоїмо осторонь і також робимо свій внесок у спільну перемогу”, — підкреслив CEO Kevych Solutions Володимир Назаркевич.

“Наша держава у рази менша за країну-агресора, але саме завдяки технологіям ми можемо ефективно протистояти ворогові”, — додав Володимир Шевчик, CEO Indeema Software.

Загальна вартість обладнання для ПвК “Захід” становить 1 500 000 гривень, а для оборонців кордону — понад 500 000.

“Ми вдячні усім компаніям асоціації, які стабільно відгукуються на наші запити. Завдяки цьому ми можемо оперативно закривати потреби військових та забезпечувати українських захисників найкращим обладнанням. Якісне технічне оснащення — це надважлива складова ефективної оборони в умовах сучасної війни. Тому ми й надалі продовжуватимемо допомагати тим, хто цього потребує”, — підсумував Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластера.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення компанії-учасниці Львівського ІТ Кластера спрямували на Victory Projects більше ніж 138 000 000 гривень, що еквівалентно понад 4 000 000 доларів.

Поділитися статтею:
Підсилюємо технологічні спроможності сил ППО та прикордонників

7 жовтня, у межах ініціативи Victory Projects, Львівський ІТ Кластер спільно з представниками техкомпаній-учасниць асоціації та Львівською обласною військовою адміністрацією передав критично важливе обладнання для потреб Повітряного командування “Захід” та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Цього разу на суму понад 2 000 000 гривень. Військовослужбовці ПвК “Захід” отримали оснащення, яке необхідне для ефективної […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/11/peredacha-pvk-zahid-ta-dpsu_novyna-kaver.png
Скопійовано!