27 Січня, 2020
Час читання: 2 хв.

Платформа Epam TelescopeAI™ Отримала Big Innovation Award

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, повідомила про отримання BIG Innovation Awards 2020. Уже другий рік поспіль нагородою відзначаться платформа TelescopeAI – масштабний модуль на базі штучного інтелекту. Розробка допомогає підприємствам ефективно організовувати процеси управління командами і проєктами, швидко адаптуючись до змін на ринку. 

Впродовж 2019 року EPAM суттєво покращила платформу TelescopeAI та розширила її можливості. Платформа допоможе організаціям, які працюють у різних сферах, вирішувати їх бізнес-задачі. Наприклад, створити спеціалізовану систему гарантування безпеки у нафтогазовій галузі або ж побудувати ефективну схему управління персоналом у медико-біологічних організаціях.

 

Нещодавнє опитування Forrester Innovation Survey показало, що виручка компаній, які швидше за інших адаптуються до змін ринку, на 320% більша, ніж у середньому в галузі. Здатність швидко реагувати на зміни у потребах клієнтів, слідувати технологічним тенденціям дозволяють організаціям залишатися затребуваними завдяки інноваційним практикам. Кастомізовані «plug-and-play» рішення платформи TelescopeAI дають організаціям повне розуміння внутрішніх процесів, забезпечують точність та далекоглядність, необхідні для управління персоналом та проєктами. 

Компанії з усього світу представили свої інноваційні розробки у BIG Innovation Awards. Заявки вивчались групою бізнес-лідерів та керівників, які надали свій час та досвід для оцінки представлених ідей. 

Дізнатися більше про платформу TelescopeAI можна за даним посиланням: http://www.telescopeai.com.

Про EPAM Systems 
Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній». Більше про EPAM на сайті та сторінці на Facebook.  

Поділитися статтею:
Платформа Epam TelescopeAI™ Отримала Big Innovation Award

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний постачальник послуг з розробки ІТ-рішень і цифрових платформ, повідомила про отримання BIG Innovation Awards 2020. Уже другий рік поспіль нагородою відзначаться платформа TelescopeAI – масштабний модуль на базі штучного інтелекту. Розробка допомогає підприємствам ефективно організовувати процеси управління командами і проєктами, швидко адаптуючись до змін на ринку.  Впродовж 2019 […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd0b0-epam-telescopeai-d0bed182d180d0b8d0bcd0b0d0bbd0b0-big-innovation-award_62f86e9c61838.png
Скопійовано!