26 Лютого, 2019
Час читання: 2 хв.

Платформа EPAM TelescopeAI Отримала Нагороду Big Innovation Award 2019

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про отримання BIG Innovation Awards 2019. Нагорода вручена за розробку продукту TelescopeAI. Це масштабована модульна платформа на базі штучного інтелекту, яка допомагає бізнесу отримати ґрунтовне уявлення про внутрішні процеси організації.

Платформа об’єднує 30 модульних додатків, десятки систем (конекторів) і більш ніж 50 віджетів, які налаштовуються під клієнта. Вона легко інтегрується в існуючі системи підприємств, дозволяючи організовувати прозорі процеси управління проєктами й командами, і дотримуватися єдиних стандартів в масштабах всього бізнесу. TelescopeAI оптимізує технологічні процеси, допомагаючи компаніям надавати високоякісні послуги своїм замовникам.

Компанії з усього світу представили свої інноваційні розробки для розгляду на BIG Innovation Awards. Заявки вивчалися групою бізнес-лідерів і керівників, які добровільно виділили свій час і досвід для оцінки поданих ідей.

Щоб дізнатися більше про TelescopeAI, заходьте на http://www.telescopeai.com.

Про компанію EPAM

 

Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії і Австралії. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».
Поділитися статтею:
Платформа EPAM TelescopeAI Отримала Нагороду Big Innovation Award 2019

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з розробки цифрових платформ та програмного забезпечення, оголосила про отримання BIG Innovation Awards 2019. Нагорода вручена за розробку продукту TelescopeAI. Це масштабована модульна платформа на базі штучного інтелекту, яка допомагає бізнесу отримати ґрунтовне уявлення про внутрішні процеси організації. Платформа об’єднує 30 модульних додатків, десятки систем (конекторів) […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bfd0bbd0b0d182d184d0bed180d0bcd0b0-epam-telescopeai-d0bed182d180d0b8d0bcd0b0d0bbd0b0-d0bdd0b0d0b3d0bed180d0bed0b4d183-big-innovation-award-2019_62f87157d2e6e.jpeg
Скопійовано!