
На фото Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук УКУ, та Ігор Саламін, Human Capital Director, PLVision, вітають початок стратегічної співпраці.
Окрім лекційних занять, програма курсу передбачає стажування у PLVision і є прикладом дуальної освіти. Дуальна освіта — це успішна європейська практика, зокрема Німеччини, Австрії, Швейцарії, поступово вона починає впроваджуватися в Україні. Така форма освіти поєднує навчання у закладі освіти з навчанням на робочому місці. Один день в тиждень студенти курсу “Розробка мережевих технологій” будуть відвідувати PLVision, вчитимуться в її фахівців та здобуватимуть досвід у роботі з реальними кейсами. Курс включає практику і можливість подальшого працевлаштування.
У вересні PLVision уже провів SDLC-курс для студентів-третьокурсників. Навчання відбувалося в офісі PLVision, де фахівці компанії ділилися зі студентами знаннями та практичними порадами. Наповнення курсу включало такі теми, як розробка програмного забезпечення, автоматизація забезпечення якості, управління проєктами, управління людськими ресурсами та підбір персоналу.
“Освітні ініціативи, що модернізують IT-освіту в Україні, — це частина місії нашої компанії,” — коментує Ігор Саламін, Human Capital Director у PLVision. “Ми переконані, що курс Advanced Computer Networking відкриє нові технологічні горизонти для студентів бакалаврської програми з комп’ютерних наук, позаяк в основі більшості проривних інновацій сьогодні лежать комп’ютерні мережі. Світові лідери, такі як Facebook, Netflix, Microsoft, BMW, будують свій успіх на мережевих технологіях. Приблизно 50% скілсету, необхідного для розробки продуктів та рішень для таких динамічних напрямків як Social Media, IoT, Automotive — це мережеві технології.”
Про PLVision
PLVision — українська компанії, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення у сферах вбудованих та мережевих технологій, а також Інтернету речей. Компанія заснована у 2007 і розробляє інноваційні програмні продукти для виробників мережевого та промислового обладнання з Північної Америки, Європи та Ізраїлю. Усього з компанією співпрацює 140 спеціалістів у Львові, Одесі та Кракові. Компанія є членом світової організації Open Networking Foundation (ONF), що просуває інновації в мережевих технологіях.