27 Вересня, 2023
Час читання: 1 хв.

Поглянути на ІТ зсередини та побувати за лаштунками роботи команд розробників — як минув ImproveIT Open Day

У п’ятницю, 22 вересня, у чернівецькому офісі компанії ImproveIT Solutions тривав День відкритих дверей. В гості до айтівців завітали студенти Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ. Для них провели екскурсію та показали залаштунки роботи команд розробників. 

У рамках програми ImproveIT Open Day під час виступів спікерів студенти дізналися про:

  •  front-end розробку;
  •  тестування як важливу частину розробки;
  •  секрети вдалої співбесіди.

Поміж тим гості могли напряму поспілкуватися з командами, розпитати про тонкощі роботи в ІТ-сфері, усі її переваги й недоліки.  

Компанія планує зробити ImproveIT Open Day традицією та зустрічатися зі студентами й не тільки частіше. Анонси усіх майбутніх івентів та зустрічей шукайте у соцмережах ImproveIT. 

ImproveIT Solutions — українська компанія з розробки програмного забезпечення. З 2016 року ImproveIT Solutions створює чудові цифрові продукти та потужні команди розробників за будь-яким запитом (від стартапів до великих корпорацій). Двома основними напрямками є веб/SaaS і розробка мобільних застосунків переважно для ринків Швейцарії, Франції, Нідерландів, Великобританії, Німеччини, Швеції та США. Центри розробки розташовані у Чернівцях і Львові.

Поділитися статтею:
Поглянути на ІТ зсередини та побувати за лаштунками роботи команд розробників — як минув ImproveIT Open Day

У п’ятницю, 22 вересня, у чернівецькому офісі компанії ImproveIT Solutions тривав День відкритих дверей. В гості до айтівців завітали студенти Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ. Для них провели екскурсію та показали залаштунки роботи команд розробників.  У рамках програми ImproveIT Open Day під час виступів спікерів студенти дізналися про: Поміж тим гості могли напряму поспілкуватися з […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_2873.jpg
Скопійовано!