19 Травня, 2023
Час читання: 2 хв.

Посилюємо прикордонників: Львівський IT Кластер запустив новий проєкт Guardian

Спільнота Львівського ІТ Кластера розширює ініціативу Victory Projects та запускає новий проєкт Guardian. Його мета – підвищити рівень підготовки прикордонників. 

Військовослужбовці Державної прикордонної служби першими зустрічають ворога, забезпечують оперативне надходження міжнародної військової та гуманітарної допомоги, сприяють роботі волонтерів. Відтак, прикордонники вимушені бути універсальними фахівцями, уміти вести різні види бою, відпрацьовувати наземні, наводні та повітряні цілі з різного типу озброєння, щоб дати відсіч окупантам. 

Саме тому Львівський IT Кластер спільно з партнерами взяв на себе зобов’язання сприяти покращенню умов праці особового складу, підвищенню швидкості опрацювання інформації та вдосконаленню Західного регіонального управління Державної прикордонної служби. 

Також однією з головних цілей проєкту Guardian є допомогти Держприкордонній службі побудувати навчальний центр для мобілізованих. А також повністю забезпечити його усім необхідним спеціальним обладнанням. Усе для того, щоб процес підготовки нових військових був максимально комфортним та ефективним”, – зазначає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

У межах ініціативи 18 травня Львівський IT Кластер передав першу партію допомоги прикордонникам: 5 3D-принтерів та 5 терміналів Starlink.

“Ми вдячні за допомогу Кластера, адже ці речі необхідні нам для навчання персоналу, який відправляється в зону бойових дій. Зокрема, на 3D-принтерах ми друкуємо деталі для використаних гранатометів. Таким чином ми можемо швидко відновити зброю, щоб проводити на ній навчання. Також плануємо друкувати навчальні міни та дарувати їх навчальним закладам. Адже кожна людина зараз повинна знати, що таке мінна небезпека, що можна брати в руки, а що ні. Це допоможе врятувати не одне життя”, – розповів представник Державної прикордонної служби, полковник Петро Жовнич.

Крім того, у планах прикордонників за підтримки спільноти Львівського IT Кластера створити власний VR-тренажер. Завдяки якому війсковослужбовці зможуть навчатися вести стрільбу з гранатометів у різних умовах. 

Нагадаємо, у березні 2022 року, як відповідь на повномасштабне вторгнення, Львівський ІТ Кластер започаткував ініціативу Victory Projects. Вона спрямована на підтримку бізнесу, військової, критичної та цивільної інфраструктури, а також зміцнення безпеки регіону.

Поділитися статтею:
Посилюємо прикордонників: Львівський IT Кластер запустив новий проєкт Guardian

Спільнота Львівського ІТ Кластера розширює ініціативу Victory Projects та запускає новий проєкт Guardian. Його мета – підвищити рівень підготовки прикордонників.  Військовослужбовці Державної прикордонної служби першими зустрічають ворога, забезпечують оперативне надходження міжнародної військової та гуманітарної допомоги, сприяють роботі волонтерів. Відтак, прикордонники вимушені бути універсальними фахівцями, уміти вести різні види бою, відпрацьовувати наземні, наводні та повітряні цілі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/novyna_obkladynka-.png
Скопійовано!