25 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

Презентація національного дослідження Do IT Like Ukraine

Для підтримки індустрії та промоції бренду України як провідної технологічної нації Асоціація “IT Ukraine” щороку спільно з партнерами готує комплексне дослідження про стан та здобутки  ІТ-індустрії, її роль у майбутньому України.

Цього року наше дослідження стало справді національним та міжнародним! Партнерами проєкту виступають UKRSIBBANK BNP Paribas GroupEPAM Ukraine,  Asters та 13 ІТ-кластерів: Lviv IT Cluster, Kharkiv IT ClusterIT-Association VinnytsiaIT FAMILY OdessaKyiv IT ClusterIT Dnipro CommunityCherkasy IT ClusterІТ-кластер ТернопільKonotop IT-ClusterIT Cluster “Chernivtsi IT Community”Chernihiv ІТ ClusterIT Cluster KhmelnytskyiMARIUPOL IT-CLUSTER.

Міжнародну підтримку дослідженню надає наш надійний партнер – європейський ІТ-хаб Emerging Europe, який працює з 23 країнами Центральної, Східної, Південно-Східної Європи. Асоціація “IT Ukraine” рада запросити представників медіа, бізнесу, держави та ІТ-спільноти на презентацію дослідження, що відбудеться 8 грудня о 16:00 в онлайн форматі. Кількість місць обмежена.

Перші екслюзивні тізери по дослідженню можна бути знайти на ресурсах медійних партнерів: онлайн-видання про технології, інновації та бізнес в Україні Dev.ua та національної суспільної телерадіокомпанії  Суспільне Новини.

Реєстрація обов’язкова!

Акредитація медіа за посиланням:
https://itukraineassociation.typeform.com/to/PgRFKXlB

Реєстрація учасників за посиланням:
https://itukraineassociation.typeform.com/to/azjXHwN8

Про дослідження

Дослідження має на меті висвітлити важливість ІТ-індустрії в Україні, осмислити її роль під час війни, показати найкращі бізнес-кейси та представити прогнози щодо впливу індустрії на економіку України в майбутньому.

Зокрема:

  • місце ІТ в українській економіці;
  • ІТ під час війни;
  • ІТ в інших галузях: промисловості, агро, фінансах, фармі, енергетиці, оборонно-промисловому комплексі;
  • бізнес-кейси українського ІТ;
  • можливості для розвитку на рівні держави, економіки, компаній та фахівців;
  • перспективи галузі на майбутнє.
Долучайтесь, буде цікаво та інформативно! До скорої зустрічі!
Поділитися статтею:
Презентація національного дослідження Do IT Like Ukraine

Для підтримки індустрії та промоції бренду України як провідної технологічної нації Асоціація “IT Ukraine” щороку спільно з партнерами готує комплексне дослідження про стан та здобутки  ІТ-індустрії, її роль у майбутньому України. Цього року наше дослідження стало справді національним та міжнародним! Партнерами проєкту виступають UKRSIBBANK BNP Paribas Group, EPAM Ukraine,  Asters та 13 ІТ-кластерів: Lviv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster, IT-Association Vinnytsia, IT FAMILY Odessa, Kyiv […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/prezentacziya-naczionalnogo-doslidzhennya-do-it-like-ukraine_63bd81d144b88.png
Скопійовано!