15 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

Програма лояльності для ІТ-фахівців IT Club Loyalty оновила додаток

Відтепер користувачі можуть вносити в окрему категорію улюблені бренди. А партнери пропонувати свої акції в окремому розділі. Над оновленнями команда програми лояльності IT Club Loyalty працювала майже рік. Крім нового дизайну в додатку з’явилися додаткові функції.

IT Club Loyalty – багатофункціональний сервіс. Він допомагає HR-ам розширити систему бонусів для працівників і полегшує організацію різних процесів по роботі з персоналом, наприклад, полегшує процес підбору підрядника для корпоративного страхування, організації подій або навчань чи забезпечення постійного кейтерингу в офісі. Користувачам IT Club надає доступ до ексклюзивних пропозицій від брендів з-понад 50 категорій: кафе, ресторани, товари для дому, здоров’я, спорт, розвиток, освіта тощо. А брендам-партнерам допомагає розширити вихід на аудиторію тех-спеціалістів і таким чином отримати нових клієнтів.

Можливості оновленого додатка

  • Оновлений і максимально зручний і зрозумілий дизайн.
  • Розділ “Акції”, де зібрані спеціальні пропозиції від усіх брендів-партнерів.
  • Можливість додавати картку у гаманець телефона.
  • Розширений фільтр категорій для швидшого пошуку брендів.
  • Можливість реєструватись за допомогою соцмереж.
  • Зручна служба підтримки.

“Через повномасштабне вторгнення бенефіти трансформувались із приємних бонусів на потужний інструмент підтримки працівників. Спеціальні пропозиції, які допомагають економити, облаштуватися на новому місці, піклуватися про фізичне та ментальне здоров’я, пропозиції щодо навчання та розвитку це те, як сьогодні компанія додатково може проявити піклування про працівника та підтримати його. Додаток IT Club дозволяє швидко знайти необхідних партнерів та є готовим рішенням, яким вже користуються HR в ІТ-компаніях”, зазначає директорка IT Club Наталія Герас.

Над оновленням додатка працювала компанія Кластера NEDRZ LAB з початку 2022 року. Оновлення враховують відгуки та побажання користувачів IT Club, HR та брендів-партнерів програми лояльності.

Програму лояльності IT Club Loyalty Львівський ІТ Кластер запустив у 2014 році. Додаток з’явився у 2017. Сьогодні понад 30 000 тисяч представників тех-галузі України користуються застосунком IT Club, який відкриває доступ до акцій, бонусів та знижок від 1000 брендів по усій країні. HR з більш як 250 тех-компаній використовують IT Club, як рішення для підвищення мотивації та підтримки своїх працівників.

Оновлений додаток IT Club вже доступний у  Google Play та в App Store. Додатком уже користуються працівники найбільших ІТ-компаній України, серед яких SoftServe, Intellias, Avenga, JustAnswer. А в списку брендів, які пропонують унікальні бонуси, такі бренди як, WOG, Comfy, Answear, Sova, Yakaboo тощо.

Поділитися статтею:
Програма лояльності для ІТ-фахівців IT Club Loyalty оновила додаток

Відтепер користувачі можуть вносити в окрему категорію улюблені бренди. А партнери – пропонувати свої акції в окремому розділі. Над оновленнями команда програми лояльності IT Club Loyalty працювала майже рік. Крім нового дизайну в додатку з’явилися додаткові функції. IT Club Loyalty – багатофункціональний сервіс. Він допомагає HR-ам розширити систему бонусів для працівників і полегшує організацію різних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/programa-loyalnosti-dlya-it-fahivcziv-it-club-loyalty-onovyla-dodatok_63bd804071eb0.png
Скопійовано!