4 Липня, 2023
Час читання: 3 хв.

Прогрес SoftServe у галузі стійкого розвитку: основні результати 2022-го року 

SoftServe оприлюднив річний звіт зі сталого розвитку за 2022 рік, що розповідає про прогрес SoftServe у досягненні сталого розвитку в різних сферах КСВ, а також містить комплексний огляд розвитку компанії та її реакції на війну, розв’язаною росією проти України.

“Попри війну та всі виклики, з якими Україна та світ зіштовхнулися у 2022-му році, ми непохитно дотримувалися нашої траєкторії сталого розвитку та досягнули прогресу у багатьох напрямках. Одним з наших ключових фокусів минулого року була підтримка України, в тому числі наших співробітників, водночас ми продовжували глобалізуватися та розширювати позитивний вплив на інші локації”, – каже Марія Кучеренко, директорка з корпоративної репутації та CSR SoftServe. 

Підтримка України під час війни

SoftServe доклав усіх зусиль, щоб підтримати своїх співробітників та їхні сім’ї, а також допомогти народу України. Корпоративний благодійний фонд компанії «Відкриті очі» зібрав понад $11,7 млн на підтримку України. Завдяки цим коштам, фонд надав життєво необхідну гуманітарну та іншу допомогу тим, хто її потребує. Крім того, станом на кінець 2023 року фонд доставив на фронт 71 автомобіль швидкої допомоги та 52 медичні евакуаційні машини в рамках проєкту Drive for Life. 

Краудсорсингова платформа Open Tech компанії SoftServe реалізувала 10 pro bono проєктів, спрямованих на допомогу Україні. Серед них — створення вебсайту для фонду «Повернись живим», який дозволив зібрати понад 135 мільйонів на потреби української армії, а також розробка розважальної гри НУМО для ЮНІСЕФ в Україні, якою скористалося 74 000 дітей у бомбосховищах. 

З початку вторгнення, компанія сфокусувалася на безпеці та добробуті співробітників, що включало фінансову, операційну, інформаційну та психологічну підтримку. SoftServe релокував понад 5 000 людей, а більш як 1 750 працівників у Польщі та Україні отримали безкоштовну психологічну підтримку.

На шляху до вуглецево-нейтрального бізнесу

У рамках десятирічної екологічної стратегії SoftServe прагне зменшити свої викиди та вуглецевий слід. У 2022 році прямі викиди парникових газів (сфера 1) були скорочені на 43%, а непрямі (сфера 2) — на 46%. Також компанія отримала сертифікат відповідності системи екологічного менеджменту вимогам стандарту ISO 14001:2015.

Рівні кар’єрні можливості для жінок 

У 2022 році SoftServe продовжував розвивати культуру різноманітності, рівності та інклюзивності. Найвагоміші результати ці зусилля принесли у галузі гендерної рівності: у 2022-му році 36% працівників компанії складають жінки, а відсоток жінок на керівних та управлінських посадах перевищив галузеві стандарти. Крім того, SoftServe також співпрацював з неурядовими організаціями в Україні та Колумбії, щоб допомогти понад 110 жінкам розпочати кар’єру в ІТ.

Компанія затвердила політику та керівні принципи рівності, інклюзії та різноманіття, а також провела освітні заходи для рекрутерів та менеджерів, щоб допомогти їм формувати більш різноманітні команди.

Переосмислення добробуту 

Компанія трансформувала ініціативу з ментального благополуччя у загальну корпоративну програму «Dare to Care» (укр. «Наважся піклуватися»), щоб поділитися найкращими практиками та надати менеджерам, лідерам та співробітникам дієві інструменти та поради для турботи про себе. В рамках програми відбулося понад 80 заходів для більш як 13 000 учасників. Cпівробітники оцінили ініціативи SoftServe у сфері здоров’я та благополуччя у 78 балів в опитуванні Peakon, що на 3 бали вище порівняно з попереднім роком. SoftServe входить у топ 5% технологічних компаній за показниками у цій сфері.

Краща освіта для кращого майбутнього 

У 2022 році SoftServe відновив співпрацю з університетами після перерви, спричиненої пандемією. Компанія розширила свої програми на нові локації та уклала понад 20 нових партнерств, збільшивши кількість університетів-партнерів до 84 в Україні, Мексиці, Колумбії, Польщі та Болгарії. Як частина колаборації, SoftServe разом з університетами створив спільні освітні програми з елементами дуальної освіти, щоб готувати готових до роботи фахівців. Станом на 2022 рік, такими можливостями скористалися понад 1300 студентів в Україні у шести університетах-партнерах. 

Щоб дізнатися більше про зусилля SoftServe у розбудові ІТ-спільнот, розвитку ІТ-освіти, підтримці волонтерства та благодійних ініціатив, читайте повний звіт за посиланням.

Поділитися статтею:
Прогрес SoftServe у галузі стійкого розвитку: основні результати 2022-го року 

SoftServe оприлюднив річний звіт зі сталого розвитку за 2022 рік, що розповідає про прогрес SoftServe у досягненні сталого розвитку в різних сферах КСВ, а також містить комплексний огляд розвитку компанії та її реакції на війну, розв’язаною росією проти України. “Попри війну та всі виклики, з якими Україна та світ зіштовхнулися у 2022-му році, ми непохитно […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/csr-report-main-2022.jpg
Скопійовано!