3200
слухачів
10
топ-спікерів галузі
10
годин захоплюючих лекцій

IT Future Conf

Jump-start your career in tech

IT Future Conf

IT Future Conf – це онлайн-конференція про ІТ-сферу для старшокласників, випускників шкіл і всіх, хто хоче дізнатися більше про тех-освіту та найкращі заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність. Наші лектори – це топ-представники індустрії, які знають все про перспективи, що відкриває галузь та секрети побудови успішної кар’єри в ІТ.

Конференція відбувається в межах IT Future – профорієнтаційного проєкту Львівського ІТ Кластера для старшокласників та випускників шкіл.

Для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з IT – це чудова можливість більше дізнатися про індустрію від тих, хто вже здійснив свою мрію та працює в ІТ. Наші спікери поділяться секретами та тонкощами роботи в тех-сфері. А головне – розкажуть, як втілити мрію про ІТ в реальність, зокрема, куди варто вступати та які спеціальності обирати, щоб потрапити в ІТ.

2022

У 2022 IT Future Conf відбулась онлайн 18-19 травня. Вона об’єднала 10 провідних представників ІТ-індустрії та 3200 тисячі школярів з різних куточків України: Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Харкова, Києва, Дніпра, Мелітополя, Енергодара, Кривого Рогу.
Також до онлайн-конференції долучилися учасники з Варшави, Гамбурга, Катовіце, Мюнхена, Познані, Анталії та Лейпцига. Протягом двох днів відбулися 10 лекцій про секрети побудови успішної кар’єри та найкращі навчальні програми для тих, хто хоче реалізувати себе в ІТ.

1 / 8


Виступи спікерів стосувалися таких напрямків:

  • Data Science
  • Cybersecurity
  • Hardware Engineering and Robotics
  • DevOps and Project Management
  • Artificial Intelligence
  • UI/UX Design
  • Software Engineering
  • Internet of Things
  • Human resources (HR)

Під час конференції, учасники поставили щонайменше 30 000 питань та коментарів спікерам, щоб дізнатися якомога більше про той напрямок, який зацікавив. Оскільки кожен спікер ІТ Future Conf, насамперед, опирався на власний досвід шляху в ІТ, кожна лекція – це детальна розповідь про те, що треба знати початківцю про ІТ-професії: особливості, поради щодо необхідних знань та навичок та чек-лист із навчальних закладів та програм, завдяки яким можна здобути затребувану ІТ-спеціальність.

На завершення ІТ Future Conf серед учасників розіграли Macbook Air M1. Його виграв дев’ятикласник  зі Львова. Приз надав Silver-партнер конференції – компанія Gameloft.

Ті, хто не встигли долучитися до ІТ Future Conf, мають змогу послухати виступи лекторів за посиланням на YouTube-каналі проєкту.

Спікери:

Роман Карпюк
CSOC Specialist, SoftServe
Іванна Гамаш
People Partner, Vector Software
Богдан Гавришкевич
Senior Electrical Engineering Manager, Renesas Electronics
Олег Місько
Data Scientist, SoftServe
Лілія Петришин
Systems Engineer, EPAM
Іван Карбованик
Head of Embedded Systems and IoT Department, Indeema
Ярослав Жмихов
Lead UX Designer, Otakoyi
Любомир Сенюк
Head of R&D, Avenga
Ярослав Мота
.NET Competence Lead, N-iX
Володимир Довганик
Head of Business Analysis, Intellias

Організатор

Gold-партнер

Silver-партнер

Медіапартнери

Інфопартнери

Часті запитання по проекту