150
ШКІЛ
2000+
ВМОТИВОВАНИХ СТУДЕНТІВ
6000
ХВИЛИН ЗАХОПЛЮЮЧИХ ЛЕКЦІЙ

IT Future

Екскурсії для школярів в ІТ-компаніях Львова

Цілі Проекту

Головна мета IT Future – промоція IT серед молоді. Ми хочемо збільшити кількість студентів, які вступають на IT-напрями та працюють в IT-середовищі. Багато учнів нічого не знають про IT та можливості цієї професії, і наша ціль – розказати про IT як напрям, який варто вивчати після школи. Підвищуючи обізнаність учнів, ми мотивуємо їх вивчати IT у майбутньому.

Серед головних цілей проекту:

    • ознайомити учнів з ІТ-індустрією, професіями, які вона охоплює, та специфікою роботи у цій галузі
    • мотивувати до навчання, особливо – до вивчення іноземних мов
    • розвинути ІТ-освіту у школах
    • створити діалог між учнями, вчителями та ІТ-спеціалістами

ПРО ПРОЕКТ

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластеру, завдяки якій школярі дізнаються про роботу в сфері IT. Ми організовуємо екскурсії в ІТ компанії для школярів Львова та Львівської області аби розповісти про особливості професії, а також зацікавити старшокласників вивчати інформаційні технології.

ЯК ЦЕ Відбувається

Протягом декількох років Львівський ІТ Кластер спільно з провідними ІТ-спеціалістами відвідували школи. Та тепер проект IT Future змінив формат. Протягом семестру ми запрошуємо учнів львівських та обласних шкіл відвідати ІТ компанії та познайомитись з спеціалістами, щоб зацікавити юних талантів вивчати інформаційні технології.
IT Future – це візити учнів старшої школи (9-11 класи) в офіси львівських ІТ компаній. Екскурсія триває 90 хвилин. Під час неї школярі мають можливість отримати інформацію про те що ж таке ІТ-індустрія, які професії вона об’єднує та як себе там можна знайти. Окрім цього, старшокласники можуть побачити як організована робота компанії та поспілкуватись безпосередньо з спеціалістами. Ми також розповімо про навчальні заклади та факультети, де можна отримати якісну IT-освіту, а також відповімо на всі запитання учнів.

1 / 7

Часті запитання по проекту

Новини проекту

Інші новини