130
шкіл
5000+
вмотивованих учнів
IT Future

Профорієнтаційний проєкт Львівського ІТ Кластера

Про проєкт

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластера, яка знайомить школярів із ІТ-індустрією. Це один з перших проектів Кластера в напрямку вдосконалення тех-освіти Львова. Головна мета IT Future – промоція IT серед молоді. Ми вважаємо, що школярі та випускники мало знають про тех-галузь та можливості, які вона відкриває.

Цілі проєкту
  • Розказати про IT як напрям, який варто вивчати після школи, ознайомити учнів з професіями та специфікою роботи в ІТ-галузі;
  • Створити діалог між учнями, вчителями та ІТ-спеціалістами;
  • Збільшити кількість студентів на тех-напрямках, мотивувати їх до навчання, особливо – до вивчення точних наук та іноземних мов;
  • Підвищити якість викладання інформатики в школах;
  • Поповнити ІТ-індустрію Львова висококваліфікованими працівниками.
Переваги проєкту

Перевагою IT Future є те, що цей проєкт гнучкий та динамічний. Щороку в межах IT Future з’являються нові ініціативи та формати, які відповідають актуальним запитам школярів та реагують на зміни в освітньому процесі.

IT Future Conf

Так, весною 2022 року наша команда організувала освітню конференцію IT Future Conf

Під час дводенної IT Future Conf учасники дізнались про тех-освіту та найкращі заклади, де можна здобути ІТ-спеціальність. Наші лектори – це топ-представники індустрії, які знають все про перспективи, що відкриває галузь та секрети побудови успішної кар’єри в ІТ.

IT Future Mentors

У 2021 році в межах IT Future ми розпочали IT Future Mentors – проєкт, який покликаний налагодити співпрацю між школами Львова та ІТ-компаніями, щоб познайомити учнів із особливостями ІТ-галузі та поділитись власним досвідом, аби заохотити школярів тех-спеціальностями. Унікальність IT Future Mentors в тому, що вперше працівники ІТ-компаній Львова долучаються до викладання у школах та стають менторами для старшокласників. За час існування IT Future Mentors у в якості наставників долучилось більше десятка працівників ІТ-індустрії різних напрямків: QA-інженери, рекрутери, девелопери, бізнес-аналітики та дизайнери. 

ІT Future: Next Generation

У березні 2019 року ми запустили ІT Future: Next Generation – безкоштовний освітній онлайн курс, що складається зі серії відеоуроків, практичних занять та вебінарів від найкращих ІТ-експертів, які діляться базовими знаннями та інсайтами ІТ-галузі. Усі вебінари можна переглянути на нашому YouTube каналі.

Протягом 2017-2018 років Кластер активно організовував екскурсії в ІТ-компанії для школярів Львова та Львівської області. Під час цих відвідин, старшокласники  знайомились із тим, як організована робота компанії, спілкуватись із спеціалістами, дізнавалися більше про навчальні заклади та факультети, де можна отримати якісну IT-освіту. 

Питання до проєкту
Як потрапити на екскурсію?

Зв’яжіться з нами за адресою info@itcluster.lviv.ua.

Чого навчаться студенти?

Студенти дізнаються, як стати ІТ-спеціалістом та особливості роботи.

Скільки коштує ІТ-тур?

IT-тур безкоштовний. Все, що вам потрібно – зареєструватися заздалегідь

Скопійовано!