9 Грудня, 2020
Час читання: 2 хв.

Провідна Дослідницька Компанія Назвала EPAM Лідером у Сфері Консалтингу з Computer Vision

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий розробник цифрових платформ та постачальник послуг з розробки програмного забезпечення, повідомляє, що згідно зі звітом The Forrester New Wave™: Computer Vision Consultancies, Q4 2020 її визнано провідною компанією у сфері консалтингу з Computer Vision. Загалом у звіті представлено 13 компаній та виокремлено три лідери, які мають широке портфоліо успішних та інноваційних проєктів, що будуються на рішеннях з використанням технологій Computer Vision.

forrester_img
У звіті зазначається, що «навіть технологічні компанії-гіганти з власною потужною експертизою у сфері Computer Vision користуються послугами EPAM задля створення інноваційних рішень з використанням даних технологій, а EPAM має численний ряд реалізованих проєктів — від вже більш звичних (нариклад, контроль за активами та обробка документів) до екстраординарних (таких як застосунки із використанням доповненої реальності для надання виїздних послуг з обслуговування обладнання тощо)».
 
Звіт Forrester наголошує, що EPAM «має бути першим номером у списку ваших потенційних партнерів, якщо ви хочете отримати продукт з використанням Computer Vision, який дійсно працює». Клієнти, які пройшли опитування для укладання звіту, високо відзначили вміння EPAM створювати безвідмовні проєкти на перетині кількох дисциплін, будуючи небачені раніше рішення з Computer Vision, які до того ж бездоганно виконані з технічної точки зору.
 
Після детального аналізу та виставлення оцінок (базуються на дослідженні за 10 критеріями та 2-годинним брифінгом з кожною компанією-постачальником послуг), Forrester визначили 13 найбільш видатних компнаій з надання послуг з розборки рішень з Computer Vision та розподілили їх за категоріями Leaders, Strong Performers, Contenders та Challengers.

 

Поділитися статтею:
Провідна Дослідницька Компанія Назвала EPAM Лідером у Сфері Консалтингу з Computer Vision

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий розробник цифрових платформ та постачальник послуг з розробки програмного забезпечення, повідомляє, що згідно зі звітом The Forrester New Wave™: Computer Vision Consultancies, Q4 2020 її визнано провідною компанією у сфері консалтингу з Computer Vision. Загалом у звіті представлено 13 компаній та виокремлено три лідери, які мають широке портфоліо […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d0bfd180d0bed0b2d196d0b4d0bdd0b0-d0b4d0bed181d0bbd196d0b4d0bdd0b8d186d18cd0bad0b0-d0bad0bed0bcd0bfd0b0d0bdd196d18f-d0bdd0b0d0b7d0b2_62f86bef276c6.jpeg
Скопійовано!