26 Червня, 2023
Час читання: 2 хв.

Проєкт Guardian: військові отримали обладнання для підвищення бойових навичок

23 червня Львівський ІТ Кластер передав обладнання прикордонному загону. Передача відбулася в межах проєкту Guardian, який покликаний підвищити рівень підготовки прикордонників.

Прикордонники отримали пейнтбольні маркери TIPPMANN, камери GoPro, окуляри віртуальної реальності, радіоконтроллер Radiomaster та квадрокоптери Chimera 7 Pro V2 на суму понад пів мільйона гривень.

За підтримки Кластера та науковців Львова ми створили власний перший тренажерний комплекс, який готує військовослужбовців, зокрема, розрахунків ПЗРК та ПТРК. Відповідно, це обладнання допоможе в підтримці бойової готовності наших підрозділів, які відправляються на фронт“, — розповів представник Державної прикордонної служби, полковник Петро Жовнич.

Серед іншого військові отримали FPV-дрони, які мають низку переваг перед звичайними квадрокоптерами. Цей тип дрона дає можливість на високих швидкостях здійснювати розвідку, дорозвідку об’єктів, визначати позиції та місця розташування засобів вогневого ураження. Завдяки високій швидкості противнику важко знешкодити цей квадрокоптер. Також дрон можна використовувати як дрон-розвідник та ударний безпілотник.

Раніше, у межах проєкту Guardian, Львівський IT Кластер передав прикордонникам термінали Starlink та 3D-принтери, які вже використовують військові.


Проєкт Guardian має важливу мету. Я вдячний компаніям, які підтримали ініціативу на цьому етапі. І закликаю інших учасників спільноти долучатися. Адже прикордонні війська також воюють на передовій, забезпечують посилену охорону вздовж кордону з Білоруссю, тому потребують нашої підтримки. Цей проєкт буквально дозволяє зберегти життя військових. Долучайтесь до Guardian, допомагайте армії та наближайте нашу перемогу”, — додає заступник виконавчого директора Львівського ІТ Кластера Юрій Огоновський.

Поділитися статтею:
Проєкт Guardian: військові отримали обладнання для підвищення бойових навичок

23 червня Львівський ІТ Кластер передав обладнання прикордонному загону. Передача відбулася в межах проєкту Guardian, який покликаний підвищити рівень підготовки прикордонників. Прикордонники отримали пейнтбольні маркери TIPPMANN, камери GoPro, окуляри віртуальної реальності, радіоконтроллер Radiomaster та квадрокоптери Chimera 7 Pro V2 на суму понад пів мільйона гривень. “За підтримки Кластера та науковців Львова ми створили власний перший […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/novyna_obkladynka.png
Скопійовано!