8 Грудня, 2022
Час читання: 2 хв.

Проєкт SKY: Кластер передав обладнання для сил протиповітряної оборони

8 грудня відбулася чергова передача техніки та обладнання для потреб Повітряного командування “Захід” в межах проєкту SKY.

Сили протиповітряної оборони західного регіону отримали монітори, комп’ютери, комунікаційне і серверне обладнання. Загалом це майже 100 одиниць техніки різного призначення. Це обладнання підсилить роботу ПвК “Захід”, який зараз втілює новий оборонний проєкт.

Не можу розкрити деталей цього етапу проєкту SKY, але можу запевнити він посилить нашу оборону. Дякую Кластера за те, що вже пів року ви є нашим надійним партнером і оперативно реагують на наші запити”, – зазначає Денис Левкович, представник  Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.

Проєкт SKY – одна з ініціатив напрямку Victory Projects, яку Кластер запустив на початку повномасштабного вторгнення. Мета SKY – допомогти з модернізацією Повітряного Командування “Захід”, яке береже небо восьми областей заходу України. Станом на грудень сума допомоги від Кластера в межах проєкту SKY сягає 13 000 000 гривень.

“Я вдячний компаніям нашої спільноти за те, що продовжують підтримувати Victory Projects та ініціативу SKY. Ця передача точно не остання, адже ми продовжуватимемо підтримувати сили протиповітряної оборони до перемоги і навіть після неї. Модернізація ППО надзвичайно важлива. Що краще оснащення та умови в яких працюють люди, то кращий результат бачимо”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

У Повітряному командуванні “Захід” зазначають, що з 24 лютого повітряні сили збили понад 700 ракет. Це стало можливим, зокрема, завдяки волонтерській підтримці Львівського ІТ Кластера.

 

Поділитися статтею:
Проєкт SKY: Кластер передав обладнання для сил протиповітряної оборони

8 грудня відбулася чергова передача техніки та обладнання для потреб Повітряного командування “Захід” в межах проєкту SKY. Сили протиповітряної оборони західного регіону отримали монітори, комп’ютери, комунікаційне і серверне обладнання. Загалом це майже 100 одиниць техніки різного призначення. Це обладнання підсилить роботу ПвК “Захід”, який зараз втілює новий оборонний проєкт. “Не можу розкрити деталей цього етапу […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/proyekt-sky-klaster-peredav-obladnannya-dlya-syl-protypovitryanoyi-oborony_63bd817829499.png
Скопійовано!