5 Квітня, 2023
Час читання: 1 хв.

Проєкт “Тримаю!”: Ciklum та Фонд “Повернись живим” розгортають навчально-тренувальні комплекси з тактичної медицини

ІТ-компанія Ciklum та фонд “Повернись живим” збирають 20 800 000 гривень на мобільні навчально-тренувальні комплекси з тактичної медицини, які допоможуть рятувати життя наших захисників та захисниць.

6 860 000 гривень на проєкт “Тримаю!” уже переказала команда Ciklum. Усі кошти підуть на відкриття 8 мобільних навчально-тренувальних комплексів із тактичної медицини, а також забезпечення цих комплексів обладнанням, розхідними матеріалами та спеціалізованим майном.

“Ми раді долучитися до такого важливого проєкту, адже люди це найбільша цінність як у бізнесі, так і в збройних силах. Вміння надати першу допомогу є критично важливим в умовах бойових дій, тож ми покладаємо великі сподівання на навчально-тренувальні комплекси”, переконаний CFO Ciklum Андрій Оксенюк.

Спільно з Ciklum, Фонд планує розгорнути мобільні навчально-тренувальні комплекси із тактичної медицини на опорних полігонах на півночі, півдні, сході та заході України. Вартість одного такого центру сягне від 1,6  до 6 млн грн, залежно від кількості навчальних класів та навантаження полігону.

Також “Повернись живим” фахово підготує 96 інструкторів навчально-тренувальних комплексів за єдиним затвердженим стандартом. Протягом року вони планують навчити близько 200 тисяч військових надавати домедичну допомогу за рівнем TCCC ASM. Підтримати спільну ініціативу Ciklum та “Повернись живим” можна за посиланням: https://tacmed.savelife.in.ua/

Поділитися статтею:
Проєкт “Тримаю!”: Ciklum та Фонд “Повернись живим” розгортають навчально-тренувальні комплекси з тактичної медицини

ІТ-компанія Ciklum та фонд “Повернись живим” збирають 20 800 000 гривень на мобільні навчально-тренувальні комплекси з тактичної медицини, які допоможуть рятувати життя наших захисників та захисниць. 6 860 000 гривень на проєкт “Тримаю!” уже переказала команда Ciklum. Усі кошти підуть на відкриття 8 мобільних навчально-тренувальних комплексів із тактичної медицини, а також забезпечення цих комплексів обладнанням, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/04/holding-you-no-text.png
Скопійовано!