8 Вересня, 2023
Час читання: 2 хв.

Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Офіс управління проєктами (Project Management Office – PMO) ІТ-компанії Intellias очолив рейтинг найкращих у Європі та потрапив до четвірки найкращих у світі за версією міжнародної організації PMO Global Alliance. Експерти зі всього світу високо оцінили інноваційність проєктів Intellias та постійне удосконалення процесів проєктного управління в компанії.   

Престижну нагороду PMO Global Awards щорічно отримують найкращі проєктні офіси у різних регіонах – Європі, Америці, Африці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Цього року найкращих серед PMO обирали 398 досвідчених лідерів та експертів зі 123 країн.  

Серед основних критеріїв оцінювання – удосконалення проєктного менеджменту компаній, обслуговування клієнтів, найкращі практики, впровадження інновацій, згуртованість спільноти та відповідність цінностям компанії. Проєктний офіс Intellias переміг одразу у двох номінаціях: аgile і гібридні стратегії та розвиток компетенцій.

“Ця нагорода підтверджує якість на цінність нашої роботи, в якій ми використовуємо інноваційні інструменти для ефективного керування як проєктами клієнтів, так і внутрішніми проєктами Intellias. Це також результат наполегливої роботи наших спеціалістів в Україні. Хоча Intellias активно розвивається по всьому світі, ми ніколи не забуваємо про наше українське коріння. Для нас велика честь представляти Україну та демонструвати її переваги на світовому інженерному ринку”, Олексій Шебанов, керівник проєктного офісу Intellias. 

Від моменту свого заснування у 2018 році, проєктний офіс Intellias постійно розвивався та трансформувався у стратегічний підрозділ та центр експертизи компанії. Сьогодні PMO відповідає за дотримання найкращих світових практик у сфері проєктного менеджменту, а також за розробку та впровадження IDEAbook (Intellias Delivery Excellence Accelerator) – платформи з набором процесів і систем для управління проєктами та побудови інжинірінгових практик клієнтів та всередині компанії. Усе це допомагає компанії  забезпечувати найкращий рівень якості своїх сервісів.  

Поділитися статтею:
Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Офіс управління проєктами (Project Management Office – PMO) ІТ-компанії Intellias очолив рейтинг найкращих у Європі та потрапив до четвірки найкращих у світі за версією міжнародної організації PMO Global Alliance. Експерти зі всього світу високо оцінили інноваційність проєктів Intellias та постійне удосконалення процесів проєктного управління в компанії.    Престижну нагороду PMO Global Awards щорічно отримують найкращі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/09/pmo-_1280x720_-eng-1.png
Скопійовано!