16 Травня, 2022
Час читання: 4 хв.

QAGroup запустила курс з основ тестування в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy

Студенти ВПУ №29, які здобувають професію “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” зараз проходять курс з основ тестування. Курс у вищому професійному училищі запустили вперше в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy – освітньої ініціативи Львівського ІТ Кластера, спрямованої на долучення провідних спеціалістів з ІТ-компаній до викладання технічних напрямків.

Протягом першого семестру Кластер залучив викладачів на курси з основ програмування, алгоритмів і структури даних, а також англійської мови за професійним спрямуванням. В другому семестрі до викладання приєдналась компанія QAGroup, представники якої створили та успішно реалізують пілотний курс із основ тестування.

img_8199Курс з основ тестування дає студентам можливість поринути у світ ІТ. Їм буде значно легше зрозуміти, чи хочуть вони розвиватись у цьому напрямку, а також набагато впевненіше продовжувати своє навчання і подальший розвиток в ІТ. Після проходження курсу з основ тестування, наповненого практичними та самостійними роботами, студенти фактично будуть готові розглядати позиції Trainee QA Engineers

Програма курсу насичена – вона складається із 10 модулів, які передбачають теоретичні та практичні заняття. На кожному з них студенти опрацьовують новий матеріал,виконують практичні завдання, отримують домашні завдання для закріплення знань, а також – фідбек від викладачів. Разом з викладачем вони пишуть тест-кейси, шукають баги, тестують системи, проводять функціональне тестування в групі на прикладах, тестують мобільні аплікації та ігри.

“Цей курс містить основну інформацію про розробку програмного продукту з наголосом на здобуття практичних професійних навичок у напрямку тестування. Ми хочемо розкрити студентам світ ІТ, в якому створюється та реалізується нове бачення, а технології використовуються на благо людини. Ми проводимо заняття в ігровій формі, щоб кожен студент зміг відчути себе юним учасником айтішного світу. Викладачі-практики не тільки навчають студентів, а й діляться власним досвідом роботи.Наша мета – познайомити студентів з процесами розробки, розкрити таємниці бізнес-аналізу, навчити тестувати та розуміти цілі забезпечення якості. Наша місія – сприяти їхньому професійному розвитку в ІТ”, – каже СЕО QAGroup, Маріанна Нечипор.

Викладачі курсу – QA-інженери, які працюють в ІТ-компаніях.Усі викладачі закінчували Практичний курс Тестування з Працевлаштуванням в QAGroup. Багатогранність знань та досвіду викладачів запалює цікавість в очах студентів до світу ІТ, де кожен може знайти своє місце, де кожен може відчути щастя від реалізації власного потенціалу. Викладають пілотний курс основи тестування:

Галина Когут – QA Engineer – Tech-Azur
Віктор Дзюбенко – QA Engineer – DataClarity Corporation
Яніна Запотічна – QA Engineer – Avenga
Катерина Кучерова – Quality Assurance Test Engineer – Brainence

На курсі “Основи тестування” від QAGroup студенти проаналізували додаток “Повітряна тривога”, писали user-story, потренувалися працювати у середовищі Jira.
Вони активно скидають у спільний чат свої домашні завдання, обговорюють пройдені теми та уточнюють необхідне у викладачів. Отже – вже грають роль тестерів та застосовують свої знання на реальному та близькому їм проєкті.

Також передбачене підсумкове тестування після закінчення курсу, щоб і студенти, і організатори змогли побачити рівень та якість засвоєних знань та навичок.

Мені дуже подобається урок “Основи тестування”. Обожнюю, як викладач пояснює різні цікаві теми. Інформація швидко і зрозуміло вкладається у голові. Я дуже задоволена навчанням на цьому курсі. Стараюся вчасно виконувати домашні завдання і відвідувати онлайн-заняття. Я в захваті від такого формату корисної інформації дуже багато, це мотивує слухати і вчитися. Дякую викладачам за чудові, цікаві та змістовні заняття! розповідає Христина Олексин, староста групи.

QAGroup (Quality Assurance Group) – освітня ІТ-платформа. З 2011 року займаються створенням авторських програм навчання від професіоналів в ІТ, допомагають як стартувати, так і зростати в таких напрямках як: Manual QA, Automation QA, BA, PM, Team Lead.
Навчають максимально швидко та ефективно, безперервно оновлюють та вдосконалюють навчальні програми відповідно до вимог ринку. QAGroup допомагає випускникам із працевлаштуванням та ІТ-компаніям – із закриттям вакансій.
Усі, хто прагнув працювати в ІТ та вивчив все необхідне – працюють, отримують задоволення та приносять користь світу, беручи активну участь у процесах розробки програмних продуктів.

Команда Кластера дуже вдячна компанії QAGroup за співпрацю. Запрошуємо інші компанії приєднатися до системних змін в освіті та вдосконалення навчальних програм для підготовки якісних технічних спеціалістів.

Якщо ваша компанія зацікавлена у співпраці – сконтактуйте з менеджером проєкту Оксаною Корінь – oksana.korin@itcluster.lviv.ua.

Поділитися статтею:
QAGroup запустила курс з основ тестування в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy

Студенти ВПУ №29, які здобувають професію “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” зараз проходять курс з основ тестування. Курс у вищому професійному училищі запустили вперше в межах проєкту Lviv IT Cluster Academy – освітньої ініціативи Львівського ІТ Кластера, спрямованої на долучення провідних спеціалістів з ІТ-компаній до викладання технічних напрямків. Протягом першого семестру Кластер залучив […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/qagroup-d0b7d0b0d0bfd183d181d182d0b8d0bbd0b0-d0bad183d180d181-d0b7-d0bed181d0bdd0bed0b2-d182d0b5d181d182d183d0b2d0b0d0bdd0bdd18f-d0b2-d0bc_62f864324aca4.jpeg
Скопійовано!