14 Березня, 2023
Час читання: 2 хв.

Qubstudio реалізують навчальні програми з UX/UI дизайну для двох ВНЗ Львова

Qubstudio — це агенція UX-дизайну та брендингу з понад 15-річним досвідом. Вже 5 років агенція активно займається навчанням молодих талантів та організовує для цього безплатну UX/UI дизайн-інтернатуру. Так, команда випустила вже понад 50 студентів, які зараз успішно працюють в ІТ-галузі. Як соціально відповідальний бізнес, Qubstudio бачить майбутнє в якісній та сучасній освіті, тож інвестує час та знання, щоб розвивати молоде покоління. 

Цього разу, співпрацюючи з IT Cluster, Qubstudio проявила ініціативу щодо реалізації бакалаврських освітніх програм з UX/UI дизайну у двох вищих навчальних закладах Львова — Львівській Національній Академії Мистецтв та Національному університеті ”Львівська політехніка”.  

Серед учасників робочої групи є представники декількох українських ІТ-компаній, як-от EPAM, Linkup Studio та Otakoyi. Від Qubstudio підготовкою та реалізацією програми вже понад півроку займається дизайнер цифрових продуктів — Максим Гелевера. А Діана Медведєва, дизайнерка цифрових продуктів, асистуватиме викладачеві Львівської Національної Академії Мистецтв.

За словами Любомира Коваля, співзасновника Qubstudio, місія цього освітнього проєкту полягає у створенні повноцінного навчального курсу для ВНЗ, який допоможе студентам сформувати глибоку і фундаментальну базу знань, а також отримати відповідний диплом на противагу швидким комерційним курсам з UX/UI дизайну. А додатковою цінністю проєкту є допомагати ІТ-компаніям і дизайн-агенціям виявляти таланти на ранніх стадіях.

Комплексний навчальний план охоплюватиме не лише теоретичні й практичні заняття з дисциплін, що стосуються побудови користувацького досвіду та інтерфейсів (UX/UI), а й теорію дизайну, основи композиції, кольорознавство, історію мистецтва тощо. На додаток до традиційного аудиторного навчання, студенти також матимуть можливість відвідувати офіс Qubstudio і зустрічатися з командою, отримувати цінний досвід та розуміння галузі. 

Очікується, що цей освітній проєкт позитивно вплине на майбутнє креативної індустрії у Львові та допоможе залучити до регіону найкращі таланти.

Поділитися статтею:
Qubstudio реалізують навчальні програми з UX/UI дизайну для двох ВНЗ Львова

Qubstudio — це агенція UX-дизайну та брендингу з понад 15-річним досвідом. Вже 5 років агенція активно займається навчанням молодих талантів та організовує для цього безплатну UX/UI дизайн-інтернатуру. Так, команда випустила вже понад 50 студентів, які зараз успішно працюють в ІТ-галузі. Як соціально відповідальний бізнес, Qubstudio бачить майбутнє в якісній та сучасній освіті, тож інвестує час […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/copy-of-img_5996.jpg
Скопійовано!