11 Січня, 2024
Час читання: 2 хв.

Reface — новий учасник Львівського ІТ Кластера

Reface — українська продуктова компанія, що розробляє AI інструменти для роботи з візуальним контентом. У неї інвестували Andreessen Horowitz та інвестори з ігрової (Ілкка Паананен, CEO Supercell, Девід Хелгасон, засновник Unity Technologies) та музичної індустрій (Скутер Браун, керуючий партнер TQ Ventures та Адам Лебер).

Зараз компанія продовжує демократизувати провідні технології машинного навчання і запускає нові продукти для трансформації контенту за допомогою AI. Станом на грудень 2023 у портфоліо компанії є такі продукти:

  • Reface — мобільний застосунок, який дозволяє користувачам замінювати обличчя на відео та фотографіях, озвучувати контент і створювати АІ аватари з кількох селфі. За два роки від запуску, Reface було завантажено понад 250 мільйонів разів.
  • Revive — мобільний застосунок для анімації зображень, який дозволяє користувачам миттєво редагувати та анімувати фотографії.
  • Restyle — мобільний застосунок, який дозволяє користувачам змінювати стиль зображень і відео.
  • Unboring— веб-платформа на основі штучного інтелекту для швидкого та легкого створення розважального контенту.
  • Memomet — мобільний застосунок, що працює як редактор для створення проукраїнських мемів.

“Reface пишається стати частиною Львівського ІТ Кластера. Наше бачення дуже схоже: ми хочемо нанести Україну на світову мапу інновацій. Зрештою, наша мета залишається сталою – побудувати велику, успішну Gen АІ компанію з України, що створює продукти для покращення життя мільйонів людей. І це бачення рухає нас вперед.Звісно, не можу не згадати, що у 2023 ми задонатили понад 3,75 млн грн в Reface Fund, і плануємо надалі підтримувати країну та військо, створювати робочі місця та розвивати АІ-технології з українським корінням”, — розповідає Ярослав Бойко, CAO & co-founder.

“Радий вітати таку потужну комаднду в нашій спільноти. Історія Reface надихає та мотивує. Переконаний, що серед низки наших проєктів, ви знайдете ті, що дозволять реалізувати власні цілі, залучитись новими партнерствами та  дозволять проявити власну експетизу і досвід”, — додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Reface — новий учасник Львівського ІТ Кластера

Reface — українська продуктова компанія, що розробляє AI інструменти для роботи з візуальним контентом. У неї інвестували Andreessen Horowitz та інвестори з ігрової (Ілкка Паананен, CEO Supercell, Девід Хелгасон, засновник Unity Technologies) та музичної індустрій (Скутер Браун, керуючий партнер TQ Ventures та Адам Лебер). Зараз компанія продовжує демократизувати провідні технології машинного навчання і запускає нові […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/01/967a6eedcd328a5c908dbeb30aad54ee-1.jpg
Скопійовано!