2 Лютого, 2024
Час читання: 3 хв.

Релізи від Devlight: нові застосунки для Novus та Brocard

Devlight, провідна компанія в галузі розробки мобільних додатків, починає рік із захоплюючих новин! У січні 2024 компанія випустила на ринок застосунки Novus та Brocard.

Novus: шлях до зручних покупок

Головна мета Devlight полягала в розробці застосунку, який буде максимально цінним для користувача. Тож команда розпочала роботу зі створення першої MVP-версії, якій передувала ретельна та всебічна Discovery фаза для визначення основних функцій майбутнього продукту. Далі йшов етап детального проєктування, зосереджений на створенні зовнішнього вигляду додатка. У Devlight активно працювали над тим, щоб майбутні покупці активно користувалися новим застосунком Novus, проводячи користувацькі тестування. Цей підхід дозволив виявити слабкі місця в UX/UI та вирішити їх пізніше. Таким чином, аудиторія познайомилась з початковим MVP та була готова до повноцінного застосунку з новими, корисними функціями.

Застосунок Novus пропонує користувачам широкі можливості для зручних та ефективних покупок. Система оповіщень з інформацією про ціни та акційні пропозиції дозволяє легко планувати візит у супермаркет, використання бонусної карти та купонів стає незамінним помічником при оплаті, а авторизація користувачів дозволяє переглядати історію покупок та аналізувати витрати. Не можемо не згадати функцію сканування товарів, яка дозволяє легко дізнатися ціну на продукт та заощадити час.

Brocard: б’юті-експерт у твоєму телефоні

Співпрацю Brocard та Devlight розпочали у 2021, стартувавши із Discovery Phase, де працювали над високорівневим описом вимог та промалюванням lo-fi прототипів екранів. Команди вже були готові переходити на наступні етапи, проте, 24 лютого 2022 проєкт зупинився у зв’язку із повномасштабним вторгненням росії в Україну. У червні 2023 співпраця була відновлена, але, зважаючи на паузу у проєкті, розробити застосунок потрібно було в дуже обмежений термін. У зв’язку з цим, було прийняте рішення рухатися не спринтами, а адаптивним KANBAN підходом.

Протягом Discovery Phase 2.0 було допрацьоване повноцінне технічне завдання із детальним описом вимог та конкретних параметрів АРІ. На етапі Design phase основною метою було втілити проєкт у життя, додавши колір, зображення та інтерфейс користувача, який би відповідав цільовій аудиторії клієнта. Завдяки поєднанню креативності, дотримання принципів бренду та створення надійної системи дизайну команда Devlight забезпечила не лише функціональні потреби клієнта, але й перевершила його очікування щодо візуального вигляду та ідентичності бренду.

Застосунок Brocard пропонує інтуїтивно зрозумілий каталог, де користувачі можуть легко знайти потрібний товар, а також вичерпну інформацію про продукт. Зручні фільтри допомагають вибрати товари швидко та ефективно, забезпечуючи максимальний комфорт під час покупок. Користувачі можуть також створювати власні списки улюблених товарів та відстежувати зміни цін, щоб завжди бути в курсі найвигідніших пропозицій. З особливими пропозиціями від улюблених брендів та бонусною картою, подарунки стають не лише приємними, але й вигідними для користувачів.

Застосунки Novus та Brocard доступні для завантаження на всіх популярних платформах. Користуйтеся із задоволенням. Зараз команда Devlight працює над наступними версіями застосунків, щоб зробити користувацький досвід ще більш захопливим та зручним.

Поділитися статтею:
Релізи від Devlight: нові застосунки для Novus та Brocard

Devlight, провідна компанія в галузі розробки мобільних додатків, починає рік із захоплюючих новин! У січні 2024 компанія випустила на ринок застосунки Novus та Brocard. Novus: шлях до зручних покупок Головна мета Devlight полягала в розробці застосунку, який буде максимально цінним для користувача. Тож команда розпочала роботу зі створення першої MVP-версії, якій передувала ретельна та всебічна […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/02/cover-for-it-cluster-blog-3.jpg
Скопійовано!