24 Липня, 2023
Час читання: 2 хв.

Революція AI: Кластер проведе IT Meets присвячену штучному інтелекту

4 серпня у Львові відбудеться четверта конференція із серії IT Meets на тему “Штучний інтелект реалії імплементації”. Виступи спікерів, практичні кейси і нетворкінг подія об’єднає спеціалістів, які вже використовують AI-технології й готові поділитися досвідом.

IT Meets: Tech Штучний інтелект реалії імплементації пройде у Львові в офлайн-форматі та залучить понад 200 спеціалістів. Це розробники, архітектори, СТО та усі, хто цікавиться питаннями та перспективами штучного інтелекту. На учасників чекають виступи топ-фахівців, які розкажуть про випадки використання АІ-driven моделей у реальних продуктах та проєктах компаній. Експерти разом зі слухачами проаналізують найпопулярніші бізнес-кейси впровадження штучного інтелекту, зокрема, і в таких галузях як транспорт, медицина, фінанси та комунікації. 

Спікерами IT Meets: Tech стануть кращі спеціалісти із сервісних та продуктових тех-компаній, зокрема:

  • Володимир Сидорський, R&D Team Lead в Respeecher
  • Євген Берко, керівник Data & Analytics у Intellias 
  • Юрій Гуц, Principal ML Engineer, в DataRobot
  • Юрій Музичук, Associate Architect, в JustAnswer 

На гостей конференції також чекає якісний нетворкінг. Це чи не найбільша цінність IT Meets. Учасники зможуть  поспілкуватися з представниками різних компаній, знайти однодумців та ділових партнерів. 

Більше інформації про IT Meets: Tech Штучний інтелект реалії імплементації на сайті. Придбати квитки можна за цим посиланням. Для фахівців, компанії яких є учасницями Львівського ІТ Кластера, передбачені спеціальні умови.

Крім того, усі, хто придбає квитки на IT Meets: Tech Штучний інтелект реалії імплементації, отримають 50% знижки на конференцію IT Meets: Cybersecurity, яка відбудеться у Львові 3 серпня. 

IT Meets – це одноденні події, які стосуються різних напрямів ІТ-індустрії для якісного обміну знаннями і досвідом, продуктивного нетворкінгу та розвитку культури професійних спільнот серед представників українського ІТ.

Медіапартнерами події є: Happy Monday, Roosh, Speka.media та ONE DAY Network

Поділитися статтею:
Революція AI: Кластер проведе IT Meets присвячену штучному інтелекту

4 серпня у Львові відбудеться четверта конференція із серії IT Meets на тему “Штучний інтелект – реалії імплементації”. Виступи спікерів, практичні кейси і нетворкінг – подія об’єднає спеціалістів, які вже використовують AI-технології й готові поділитися досвідом. IT Meets: Tech Штучний інтелект – реалії імплементації пройде у Львові в офлайн-форматі та залучить понад 200 спеціалістів. Це […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/07/tech_ai_kaver-sajt-1200h630.png
Скопійовано!