24 Лютого, 2023
Час читання: 2 хв.

Як прожила цей рік повномасштабної війни компанія inVerita

24 лютого для inVerita, як і для всіх українців став переломним днем. Багато з працівників компанії знаходились поблизу або в самих регіонах, де відбувались активні бойові дії. Київ, Одеса, Запоріжжя, Донецька область, Харків, Суми, Дніпро… Деякі міста стали живою раною на серці України.

У цей день працівники компанії чітко висловили позицію, що #inVerita завдячує своєму народженню Україні. І компанія всіма доступними способами вирішила підтримувати Нашу Країну у ці важкі часи. А також організувати роботу так, щоб клієнти та працівники були в максимальній безпеці, а наша армія максимально відчувала щоденну підтримку.

Всіх охочих компанія приймали у Львові та Івано-Франківську, допомагала  знайти житло та підтримувала тих, хто вирішив залишитись.

Один з “кроків” inVerita, який сприяє нашій Перемозі – фонд #inVeritaSupport. Від 2015 року, моменту створення компанії, фонд, крім Збройних Сил, підтримував ще різні освітні та спортивні проєкти.

“Створюючи inVerita, первинною ідеєю для мене було побудувати успішну компанію, щоб впливати на якісні зміни в суспільстві. Тому з самого початку ми визначили для себе три основні сфери, для котрих ми б хотіли працювати.

  • #Освіта

Фінансувати освітні проєкти. Для покоління, котре буде йти з нами та за нами.

  • #Здоров’я

Активна підтримка футбольних та флорбольних команд, школи гімнастики.

  • #Незалежна

Підтримуємо наших Захисників ще з 2015 року, коли потреба у підтримці збройних сил була не настільки нагальною”, каже один зі співзасновників компанії Зорян Гудзій.

З моменту початку повномасштабної війни компанія спрямувала  роботу Фонду компанії на підтримку військових. За рік фонд inVeritaSupport долучився до зборів сумою понад 10 000 000 гривень. Компанія працювала з більш ніж 120 волонтерами та підтримали кілька тисяч наших Захисників. Долучились до зборів на автомобілі та автозапчастини, військове спорядження, дрони, амуніцію, одяг та інші необхідні речі для Воїнів, котрі захищають нас на Передовій. 

“За цей рік ми, українці, показали всьому світу, що ми сильніші, ніж здавалось, що ми не можемо не бути вільними й готові за це боротись. Ми багато здобули високою ціною, проте, ми не перестаємо вірити, що Перемога близько і мирне небо обовʼязково буде над Україною. Віддячуймо тим, хто бореться за Україну, за нас з вами. Щоб ми всі якнайшвидше могли відсвяткувати Перемогу нашої Батьківщини! Ми знаємо, що Україна обов’язково Переможе. Це лише питання Часу. Саме це допомагає успішно транслювати та реалізувати основну місію inVerita – Бути Обличчям України для Світу! Показати, що українці не лише сильна духом нація, а й дуже перспективні, розумні та готові до співпраці зі “світовими гігантами”, – переконані у компанії.

Поділитися статтею:
Як прожила цей рік повномасштабної війни компанія inVerita

24 лютого для inVerita, як і для всіх українців став переломним днем. Багато з працівників компанії знаходились поблизу або в самих регіонах, де відбувались активні бойові дії. Київ, Одеса, Запоріжжя, Донецька область, Харків, Суми, Дніпро… Деякі міста стали живою раною на серці України. У цей день працівники компанії чітко висловили позицію, що #inVerita завдячує своєму […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-year.jpg
Скопійовано!