Binariks розповідає як змінився робочий ритм компанії під час війни. Кожен день змінив сприйняття світу та зробив компанію сильнішою та згуртованішою.
Ще до війни компанія розпочала збір коштів на допомогу 24 бригаді імені Короля Данила. А після 24 лютого запустили внутрішній фонд, який за період війни зібрав 1 300 000 гривень. На ці кошти закупили: генератори, дрони, каски, бронежилети, медикаменти, рації й тощо. Також Binariks перераховувала гроші волонтерами та офіційним фондам. Багато працівників намагаються активно допомагати ЗСУ на різних фронтах: хтось здає кров, наносить DDos атаки по ворогу, в’яже сітки та волонтерить у вільний час. А деякі із працівників захищають країну зі зброєю в руках. У свою чергу Binariks повністю забезпечила цих людей всім необхідним та старається залишатись із ними на зв’язку, щоб допомогти їм та їхнім побратимам.
Компанія вдячна кожному працівнику Binariks за їх вклад та бажання бути корисними! Щодня вони роблять максимум, щоб допомогти ЗСУ та нашій країні. Ось декілька історій працівників Binariks.
Фінансова підтримка
Я підтримую коштами фонд компанії, який допомагає із закупами для полку “Азов” та ЗСУ. Також займаюсь збором ліків та коштів на дрони (квадрокоптери) для аеророзвідки. Ці помічники летять вперед і рятують життя нашим захисникам. Один дрон може за 20 хвилин зробити набагато ефективнішою розвідку й допомогти нашим хлопцям на передовій.
Допомога волонтерським організаціям
Зазвичай я допомагаю різним людям та організаціям через волонтерські штаби, чати або Пласт. Брала участь у допомозі нашим військовим з амуніцією. Здебільшого помагаю грошима та різного роду покупками. Також я є активним учасником нашого ІТ-війська. Я думаю, що добрими справами потрібно ділитись, щоб інші надихались і ефект був більший. Серед наших працівників є дуже багато класних історій допомоги, але люди не говорять про це. Якщо ви хвилюєтесь — надсилайте гроші на армію, це хороша анти-тривожка. “Яка різниця скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш в них по мирній Україні”.
Будь-яка допомога важлива
Волонтером себе не називаю. Просто за можливості вношу свій мінімальний вклад в добру справу. Наразі стараюсь допомагати “Домівці Врятованих Тварин”. Зараз вони збирають і надсилають корм для різних притулків по Україні, куди ще можна дістатись. І також зробили штаб для переселенських тварин. Вирішила написати бінарівцям і вони відразу ж надіслали кошти, і то стільки, що куплене не помістилось у великий багажник.
Стати волонтером ніколи не пізно
Раніше волонтерством не займався, але зараз поринув у нього, допомагаю нашому фонду у пошуку бронежилетів та амуніції. Також допомагаю із логістикою провізії та медикаментів у зони бойових дій. Дуже класно бачити, що стільки людей об’єднались заради однієї цілі й працюють як один механізм. У вільний від роботи час допомагаю нашим кібервійськам. Стараюсь більший відсоток заробітку переводити на підтримку армії.
Також після початку війни Binariks отримала безліч повідомлень зі словами підтримки від клієнтів. Всі вони підтримують Україну не тільки морально, інформаційно, а й фінансово. Зокрема, клієнти Binariks перерахували на підтримку України понад 50 тисяч євро.
Binariks розуміє, що IT-сфера станом на сьогодні виявилася однією із найбільших робочих галузей української економіки. Тому Binariks продовжує працювати в повному темпі сил та займатись активним волонтерством. Завдання компанії – це підтримувати економічний фронт України та максимально забезпечувати тил. Binariks продовжує працювати над нашою спільною перемогою та пишається українським народом.