8 Серпня, 2022
Час читання: 2 хв.

Розпочався набір студентів на безкоштовне навчання в межах проєкту ІT Generation

8 серпня розпочався третій етап освітнього проєкту ІТ Generation. Протягом двох тижнів триватиме прийом заявок від громадян України, які хочуть змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність.

Проєкт реалізується Міністерством цифрової трансформації в партнерстві з компанією Binance Charity та Львівським IT Кластером, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

Для участі у ІТ Generation, кожен охочий повинен перейти на платформу проєкту, вибрати школу та освітню програму і подати заявку на сайті школи.

Відбір студентів проводитиме школа, зокрема шляхом тестування та співбесіди. З переліком документів, необхідним для студентів, можна ознайомитись на платформі проєкту, у розділі FAQ та на сайтах шкіл.

Отримати нову кваліфікацію зможуть українці 21-60 років, які ніколи раніше не навчались ІТ-спеціальностям та не мають досвіду роботи у цій сфері. Також рекомендоване знання англійської мови на рівні В1. Тривалість навчання: 2–6 місяців залежно від навчальної програми.

Навчатися можна буде  за такими ІТ-напрямами:

  • технічні: FrontEnd; QA; JavaScript; Java; Python, Blockchain;
  • нетехнічні: Project/Product Management; UI/UX Design; Business Analysis; HR/Recruiting; Digital Marketing.

Детальніше ознайомитись з кожною із професій технічного спрямування можна за посиланням. Більше про професії нетехнічного спрямування можна дізнатися за цим посиланнямОпанувати нову спеціальність зможуть близько 1 000 українців.

ІТ Generation – освітній проєкт безоплатного навчання ІТ-спеціальностей громадян, котрі не мають досвіду у цій сфері. Проєкт стартував 29 червня. З 7 по 21 липня проходив прийом заявок від  ІТ-шкіл. В ІТ Generation бере участь 23 освітні заклади.

Основна мета ІТ Generation – допомогти талановитим українцям знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку заради перемоги та успішного майбутнього нашої держави. 
Поділитися статтею:
Розпочався набір студентів на безкоштовне навчання в межах проєкту ІT Generation

8 серпня розпочався третій етап освітнього проєкту ІТ Generation. Протягом двох тижнів триватиме прийом заявок від громадян України, які хочуть змінити професію та опанувати ІТ-спеціальність. Проєкт реалізується Міністерством цифрової трансформації в партнерстві з компанією Binance Charity та Львівським IT Кластером, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d180d0bed0b7d0bfd0bed187d0b0d0b2d181d18f-d0bdd0b0d0b1d196d180-d181d182d183d0b4d0b5d0bdd182d196d0b2-d0bdd0b0-d0b1d0b5d0b7d0bad0bed188_62f808343e962.png
Скопійовано!