17 Квітня, 2019
Час читання: 3 хв.

Розвиток Бізнесу з Enterprise Europe Network: Досвід Forbytes

Нещодавно компанія Forbytes взяла участь в Інформаційному Дні, організованому Enterprise Europe Network (EEN). EEN — це проєкт Європейського Союзу, розрахований на шість років та бюджет у понад два мільярди євро. Це глобальна мережа підприємств і державних установ з 64 країн, які єднаються у пошуках співпраці та нових можливостей. Про роботу з EEN, про налагодження нових зв’язків як рушій позитивних змін будь-якої компанії під час Інформаційного Дня розповів керівник Forbytes з питань розвитку бізнесу Орест Чайківський.

“Інформаційний День збирає представників місцевих інноваційних підприємств і стартапів. Наша мета – розказати їм про нові доступні методи та програми розвитку бізнесу, – зазначила Олена Фесенко, координатор консорціуму EEN-Україна. – Ми хочемо показати їм, як EEN може допомогти у пошуку нових партнерів та у поширенні інформації про продукти та послуги на міжнародному ринку“.

Близько чотирьох сотень компаній в Україні вже співпрацюють з EEN та отримають позитивний досвід, і Forbytes є однією з таких компаній. Так, наприклад, саме завдяки співпраці Forbytes з EEN народився проєкт Rewind and Play. На замовлення шведської компанії, розробники Forbytes спроєктували та втілили в життя онлайн гру Rewind and Play з використанням новітніх алгоритмів ігрового штучного інтелекту.

Для нас важливо показати і нашим партнерам, і команді, що ми відкриті для світу. Ми готові співпрацювати з великими гравцями світового рівня, – сказав Орест Чайківський під час презентації компанії. – Наші клієнти розуміють, що їхнє майбутнє в інноваціях, щоб іти в ногу з часом та виробляти якісну продукцію їм потрібні сучасні технології. І в цьому ми їм допомагаємо. Ми розробляємо рішення, що ведуть до фінансового зростання та оптимізують експлуатаційні витрати. І цю стратегію підтверджують результати: середня тривалість контрактів Forbytes становить від 4 до 5 років“.

Орест Чайківський поділився також основними критеріями роботи з західним бізнесом, у тому числі — з європейськими компаніями. Він впевнений, що необхідно створити довіру до свого бренду, а для цього потрібно бути відкритим і вчитися слухати своїх клієнтів. Підхід WIN-WIN у вашому бізнесі допоможе стратегічно мислити і побудувати довгострокові відносини з клієнтами. Також він радить створити особисту мережу контактів у різних галузях, адже це спосіб не тільки знайти нових клієнтів, а й підкріпити власний бренд. Також Орест наголосив на важливості дотримуватися принципів якості у всьому, що ви робите, починаючи від комунікації і закінчуючи самим продуктом.

«Інший важливий принцип – поважати людей, – продовжував Орест. 95% успіху ІТ-бізнесу залежить від людського фактора, і відповідно люди є однією з найцінніших інвестицій для будь-якої ІТ-компанії, включно із нашою. То ж головне, що ми пропонуємо нашим партнерам, це співпраця з талановитими людьми, які мають компетенцію та експертизу”.

Команда Forbytes була рада бачити представників EEN у якості гостей в офісі компанії та продовжити обговорення нових можливостей для українських підприємств на міжнародному ринку.

Поділитися статтею:
Розвиток Бізнесу з Enterprise Europe Network: Досвід Forbytes

Нещодавно компанія Forbytes взяла участь в Інформаційному Дні, організованому Enterprise Europe Network (EEN). EEN — це проєкт Європейського Союзу, розрахований на шість років та бюджет у понад два мільярди євро. Це глобальна мережа підприємств і державних установ з 64 країн, які єднаються у пошуках співпраці та нових можливостей. Про роботу з EEN, про налагодження нових […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d180d0bed0b7d0b2d0b8d182d0bed0ba-d0b1d196d0b7d0bdd0b5d181d183-d0b7-enterprise-europe-network-d0b4d0bed181d0b2d196d0b4-forbytes_62f870e59e385.jpeg
Скопійовано!