14 Вересня, 2022
Час читання: 1 хв.

Scelex – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Scelex сервісна IT-компанія з офісом у Львові. Компанія працює з 2018 року та спеціалізується на розробці технічних рішень на Javascript. Команда талановитих та дружніх професіоналів компанії допомагає продукту проходити повний життєвий цикл: від планування і дизайну до розробки, тестування і подальшого супроводу.

Незважаючи на війну та усі виклики пов’язані із нею, Scelex не зупиняє свою роботу, щоб мати змогу допомагати ЗСУ та підтримувати економіку країни усіма можливими способами. 

“Ми раді долучитись до прогресивної ІТ-спільноти Львова. Сподіваємось розширити коло професійного спілкування та розвитку, брати участь у важливих подіях ІТ-індустрії та принести користь іншим учасникам спільноти,” коментує Янош Ігор, СЕО Scelex.

“Вітаю компанію Scelex у нашій потужній спільноті ІТ-компаній. Я сподіваюсь, Scelex стане активним учасником Львівського ІТ Кластера та разом з нами активно розвиватиме тех-індустрію нашого міста та України” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
Scelex – новий учасник Львівського ІТ Кластера

Scelex – сервісна IT-компанія з офісом у Львові. Компанія працює з 2018 року та спеціалізується на розробці технічних рішень на Javascript. Команда талановитих та дружніх професіоналів компанії допомагає продукту проходити повний життєвий цикл: від планування і дизайну до розробки, тестування і подальшого супроводу. Незважаючи на війну та усі виклики пов’язані із нею, Scelex не зупиняє […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/scelex-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd844ce4215.png
Скопійовано!