Scimus Solution Приєдналися до Львівського ІТ Кластеру

11 Mar, 2020

Scimus Solution – компанія, яка забезпечує весь спектр робіт у життєвому циклі розробки програмного забезпечення. Команда компанії має успішний досвід роботи з проектами у різних сферах: SaaS, eCommerce, Fintech, HealthCare, Сommunity and Entertainments.

У Scimus вірять, що User Experience (UX) – це ключ до успіху будь-якого мобільного чи веб-продукту. Програмне забезпечення, додатки, продукти чи рішення – це обличчя компанії, яка їх розробляє, тому, якщо ви хочете виглядати професіоналами перед вашими клієнтами, вам потрібно створювати відповідного рівня програми чи додатки. Команді компанії подобається забезпечувати високу якість робіт та вчасно усувати помилки, адже від цього залежить успіх клієнтів, а отже, і успіх компанії також.

img_97674

“Нам приємно стати частиною великої сім’ї ІТ Кластеру. Ми готові ділитись досвідом, допомагати розбудовувати Львівську ІТ-спільноту та підтримувати культуру ІТ-галузі загалом. У нас великі плани щодо подальшої співпраці та спільного розвитку. Віримо, що навіть будучи невеликою ІТ компанією можна бути рушійною силою в галузі професіоналів” –   Коментує Ігор Кіт, СЕО Scimus Solutions.

Спільнота Кластеру налічує як найбільші компанії Львова, так і найменші. В тісній комунікації, зустрічах та спільних проектах, компанії взаємодіють між собою на різних рівнях, і ми віримо що такий спосіб співпраці один з найефективніших. Це вже доводять наші проекти. Вітаємо Scimus Solutions зі вступом в Кластер.” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.