22 Листопада, 2022
Час читання: 2 хв.

ScreenMeet – новий учасник Львівського ІТ Кластера

ScreenMeet нещодавно приєдналася до Львівського ІТ Кластера. Компанія надає сучасні рішення для забезпечення кращої онлайн-співпраці в режимі реального часу для інтернет-магазинів, сервісів та підтримки клієнтів. ScreenMeet заснована в 2015 році ветеранами провідних світових компаній, що працюють у сфері співпраці. Компанія є результатом спільного досвіду та розуміння того, як працівники та споживачі хочуть співпрацювати через інтернет.

З моменту свого заснування ScreenMeet застосовує унікальний підхід до ринку. В компанії розробили всі продукти як хмарні сервіси. Тобто коли клієнти та співробітники використовують ScreenMeet, це працює як веб-сайт або мобільний додаток.

В ScreenMeet зрозуміли, що їхня роль в екосистемі замовника, як постачальника програмного забезпечення, полягала в тому, щоб покращувати, розширювати та не перешкоджати майбутнім планам клієнтів. Зосередившись на цих ключових засадах, ScreenMeet змогла успішно розгорнути програмне забезпечення для провідних світових компаній у сфері зв’язку, технологій, медіа, фінансових послуг, роздрібної торгівлі та споживчих товарів у всьому світі.

Офіс компанії в Україні у Львові зосереджений на розробці та підтримці платформи та сервісів ScreenMeet.

“Ми раді бути частиною Львівського ІТ Кластера та з нетерпінням чекаємо налагодження зв’язків із спільнотою ІТ-професіоналів,” – зазначив Іван Махник, старший менеджер з інженерії та керівник філії в ScreenMeet.

“Вітаю ScreenMeet у Львівському ІТ Кластері. Наша спільнота збільшується, а це означає ще більше можливостей для плідного нетворкінгу та нових можливостей. Сьогодні у Кластері є чимало проєктів, які покращують ІТ-галузь та працюють над приближенням перемоги України. Тому закликаю активно долучатися до наших ініціатив,” – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
ScreenMeet – новий учасник Львівського ІТ Кластера

ScreenMeet нещодавно приєдналася до Львівського ІТ Кластера. Компанія надає сучасні рішення для забезпечення кращої онлайн-співпраці в режимі реального часу для інтернет-магазинів, сервісів та підтримки клієнтів. ScreenMeet заснована в 2015 році ветеранами провідних світових компаній, що працюють у сфері співпраці. Компанія є результатом спільного досвіду та розуміння того, як працівники та споживачі хочуть співпрацювати через інтернет. […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/screenmeet-novyj-uchasnyk-lvivskogo-it-klastera_63bd81e451f2e.png
Скопійовано!