4 Січня, 2023
Час читання: 2 хв.

Severus приєдналася до Львівського IT Кластера

Severus – це сервісна IT компанія розташована у Львові, яка надає консультації з програмного забезпечення для стартапів, малого та середнього бізнесу.

Severus — це не про розробку програмного забезпечення, це про визначення вимог до програмних рішень. Основним напрямком діяльності компанії є визначення потреб клієнтів, уточнення вимог, надання рішень, їх візуалізація та документування. Цей вузький перелік послуг дозволяє клієнтам бути впевненими в отриманні того, що вони очікують від розробки програмного забезпечення.

Команда Severus складається менш ніж з 10 експертів, які мають 8+ років досвіду та мають знання у сфері FinTech, Logistics, Healthcare, E-commerce, Construction and E-learning.

Фахівці Severus працюють з іноземними клієнтами та українськими розробницькими компаніями як частина їхньої команди.

“Ми стартували Severus під час пандемії. Ми продовжуємо працювати під час війни та відключень електроенергії. Ці темні часи показують нам, у чому сила української IT-спільноти. Ми маленькі та новенькі на ринку, але завдяки партнерству та підтримці всіх наших колег та друзів ми змогли показати, які послуги ми надаємо. Оскільки львівські девелоперські компанії вірять у нас і дають нам можливість працювати з ними, тепер ми працюємо з іншими компаніями в Україні та за її межами. Знаючи цінність комюніті, ми раді бути частиною спільноти Львівського ІТ Кластера”, –  каже Олена Бочуля, СEO та співзасновник Severus.

Львівський ІТ Кластер відкритий до нових ідей та співпраці. Ми сподіваємося, що Severus стануть активними членами нашої спільноти і долучаться до реалізації багатьох наших проєктів”, – додав Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Поділитися статтею:
Severus приєдналася до Львівського IT Кластера

Severus – це сервісна IT компанія розташована у Львові, яка надає консультації з програмного забезпечення для стартапів, малого та середнього бізнесу. Severus — це не про розробку програмного забезпечення, це про визначення вимог до програмних рішень. Основним напрямком діяльності компанії є визначення потреб клієнтів, уточнення вимог, надання рішень, їх візуалізація та документування. Цей вузький перелік послуг […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/severus-pryyednalasya-do-lvivskogo-it-klastera_63bd7f95db631.png
Скопійовано!