25 Вересня, 2024
Час читання: 5 хв.

Що варто побачити на IT Arena 2024: рекомендує івент-директорка Кластера

Уже за кілька днів найбільша техконференція України IT Arena вже водинадцяте збере у Львові провідних експертів, інноваторів та підприємців з усього світу. Цього року подія буде ще більш масштабною: на учасників чекають потужні стартапи – від найактуальніших defense-розробок до інновацій у сфері AI; гострі дискусії, продуктивний нетворкінг та унікальні бізнес-можливості.

Львівський IT Кластер традиційно підготував для гостей IT Arena об’ємну програму: топові спікери з понад 20 країн світу, понад 50 мітапів на різні теми та яскраві нетворкінг-події. Серед такого різноманіття важко обирати. Леся Мандзевич, івент-директорка Львівського IT Кластера, ділиться, які виступи та події очікує найбільше. 

День 1: найактуальніші теми, провідні спікери та корисні воркшопи 

Конференція розпочнеться з церемонії відкриття, яку вже традиційно проведе символ IT Arena – прототип штучного інтелекту Аріна.

“Кожного року наша AI-хост Аріна задає тон конференції і презентує своє бачення того, як минув рік, і що ми закладаємо в цьогорічну IT Arena. Трансляція відбуватиметься на всіх локаціях конференції, тому я раджу не пропустити її, щоб органічно ввійти у флоу конференції”, – розповідає Леся Мандзевич.

Цього року для дискусій найвищого рівня традиційно запланували 4 треки: Business, Technology, Product та Startup. 

“Ми також додали до кількох треків окремі сцени. На бізнес-треку буде сцена в Lviv IT Cluster Executive Lounge, де керівники техкомпаній будуть збиратися і обговорювати актуальну проблематику. Цікава опція для тих, хто хоче бути близько до десижн-мейкерів”, — ділиться Леся. 

Крім того, на стартап-треку працюватиме Defense Stage.

“Минулого року ми вперше запровадили defense-категорію в Startup Competition і зрозуміли, що оборонні стартапи теж потребують менторства та інсайтів. Для цього зробили Defense Stage. Там можна буде дізнатися багато цікавого про defense-індустрію як в Україні, так і у світі загалом”, – розповідає івент-директорка Кластера. 

У фокусі обговорень на всіх треках будуть – AI-технології та їхній вплив на розвиток бізнесу, а також кібербезпека та defense tech. 

“На бізнес-треці я раджу відвідати виступ міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, тому що минулого року він задавав візійний настрій і я переконана, що це повториться і цьогоріч. Одразу після нього буде цікавий виступ Якуба Олека, який відповідає у TikTok за урядові відносини та публічну політику в Центральній та Північній Європі. Він розповість про гарантування безпеки бренду та захист користувачів”, – ділиться Леся Мандзевич.

Не менш цікавим буде продуктовий трек. На ньому заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко розповість, як діджиталізація формує оборону нашої країни. Крім того, виступатиме Монік Браун, колишня регіональна директорка у Південній, Центральній та Східній Європі в аерокосмічному гіганті Lockheed Martin. Вона проаналізує український внесок в оборонні інновації на глобальному рівні.

Серед ключових спікерів тех-треку – Роберт Поттер, засновник Cyber Activities Group. Він розповість, що треба робити, щоб створити потужну кібердержаву. Паралельно до традиційних виступів і панелей на цьому треці також проходитимуть воркшопи. 

“Цього року ми намагалися поєднати суто технічні воркшопи з софтскіловими. Тому маємо пропозицію і одного, і другого. Хайлайтом першого дня є воркшоп на тему мікросервісів від провідного британського автора, дослідника і коуча Сема Ньюмана, — розповідає івент-директорка Кластера. 

Тимчасом на стартап-треці можна буде послухати пітчі та прокачати свої навички презентації продукту, а також дізнатися імена півфіналістів Startup Competition. 

Завершиться день нетворкінг-подією. Корисні знайомства, а можливо й партнерства — гарантовані. 

День 2: найбільший стартап-батл та унікальні defense-розробки 

Другий день конференції розпочнеться з Speakers’ Breakfast Cocktail. Це подія, де учасники зможуть познайомитися та поспілкуватися зі спікерами у неформальній обстановці. 

Бізнесовий трек у цей день відкриватимуть спікери із Кремнієвої долини.

Джіджі Вонг, Ронда Шрейдер, Готьє Вассер будуть говорити про те, чому нам не варто копіювати Кремнієву долину, а радше звертати увагу на власні особливості. Спіч, який, на мою думку, допоможе нам подолати комплекс меншовартості. А о 14-ій годині на цьому треці буде виступати Дерек Мітчелл, старший радник Президента та програми Азії в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) у Вашингтоні. Він розповість, що робить демократію демократією, навіть у бізнесі. Дуже нестандартна і цікава тема”, – ділиться Леся Мандзевич.

На продуктовому треці говоритимуть про способи масштабування українських продуктів на глобальні ринки, а також проведуть цікаву панель про український фінтех як драйвер інновацій та зростання. 

Не менш насиченим буде технологічний трек. Сем Ньюман розповість про мікросервіси вже на велику аудиторію, крім того, виступатиме співзасновник та технічний директор HAIQU Микола Максименко. Він розповість про можливості штучного інтелекту та пояснить, як працюють квантові комп’ютери. 

“Також виступатиме Роман Гавриш, якого багато хто знає як засновника маркетингової агенції Aimbulance. У досить новому для себе амплуа він буде розповідати про нейротехнології і як вони допомагають людям розуміти більше про себе. Крім того, відбудеться крутий кібербезпековий воркшоп для людей, які працюють у цьому напрямку. Своїми інсайтами будуть ділитися представники Київського міжнародного форуму з кібербезпеки”, — розповідає Леся.

Однією з головних подій другого дня IT Arena стане фінал та нагородження переможців Startup Competition. Протягом двох днів на стартап треку точитиметься боротьба за грошові призи, менторство та потенційні інвестиції.

День 3: понад 50 мітапів на різноманітні теми

Третій день конференції вийде за рамки традиційних потоків та буде присвячений мітапам. Цього року відбудеться близько 50 зустрічей на різні теми – від бізнес-стратегій до розробки інноваційних продуктів. Мітапи IT Arena відбуватимуться у найвідоміших кафе, ресторанах та пабах міста.

“Цього року ми намагалися погрупувати мітапи і зібрати зустрічі на одну тему чи від однієї організації в одній локації. Тому якщо ви є прихильниками якихось брендів або тем, вам набагато легше буде навігувати між ними”, – розповідає Леся Мандзевич.

Крім того, Леся радить протягом всієї конференції користуватися застосунком IT Arena, який допомагала розробляти компанія Sigma Software.

“Застосунок значно спростить навігацію між локаціями та дозволить швидко розібратися в адженді і виділити головне. Крім того, він стане ефективним нетворкінг-інструментом, адже містить список всіх учасників конференції, дозволяє писати їм та домовлятися про зустрічі”, — пояснює івент-директорка Кластера. 

Це лише невелика частина того, що готує головна технологічна конференція України для своїх відвідувачів. З повною програмою IT Arena можна ознайомитися на сайті.

Поділитися статтею:
Що варто побачити на IT Arena 2024: рекомендує івент-директорка Кластера

Уже за кілька днів найбільша техконференція України IT Arena вже водинадцяте збере у Львові провідних експертів, інноваторів та підприємців з усього світу. Цього року подія буде ще більш масштабною: на учасників чекають потужні стартапи – від найактуальніших defense-розробок до інновацій у сфері AI; гострі дискусії, продуктивний нетворкінг та унікальні бізнес-можливості. Львівський IT Кластер традиційно підготував […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/09/porady_vid_lesi_obkladynka_novyna-1.png
Скопійовано!