6 Березня, 2022
Час читання: 2 хв.

Що зробив Львівський ІТ Кластер протягом десяти днів війни

З першого дня повномасштабного вторгнення Росії на територію України, команда Львівського ІТ Кластера активувала всі свої ресурси та зусилля, аби надати максимальну підтримку та допомогу не тільки компаніям спільноти та усій ІТ-індустрії, a й Збройним силам України, містам та людям, які опинилися в гуманітарній кризі. Також ми активно інформуємо весь світ про те, як ІТ-індустрія працює в умовах війни з Росією. Далі про те, що наша команда зробила за 10 днів війни.

  • Відкрили п’ять центрів для тимчасово переміщених осіб, розраховані більш ніж на 700 осіб. Через ці Центри вже пройшли тисячі людей. Ми забезпечили ці локації усім необхідним для комфортного проживання. Потік людей до Львова збільшується. Наші Центри ще мають вільні місця. При потребі, ми готові збільшити їхню кількість. 
  • Ми трансформували наш офіс на вул. Весняна, 4 в Центр збору найнеобхіднішого для армії та людей, які опинилися в скрутному становищі. За десять діб війни ми відправили кілька тонн гуманітарної допомоги до Харкова, Києва, Бучі, Конотопа, Охтирки та Вінниці. Це медикаменти, продукти, одяг, речі першої необхідності. Також уже забезпечили силові структури важливою технікою та спорядженням.
  • Зараз наш Центр збору допомоги сфокусований на зборі техніки, засобів індивідуального захисту та медикаментів для військових, які воюють в найгарячіших точках України.Перші квадрокоптери та спорядження уже вирушили до наших захисників. Закликаємо активно зголошуватися та долучатися до допомоги армії.
  • 230 спеціалістів щоденно ведуть боротьбу на фронті кібербезпеки. 
  • Сформували команду з 15 фахівців з комунікації та цифрового маркетингу. Тримаємо оборону та проводимо наступ на інформаційному фронті. Боремось з фейками та поширюємо правду у Росії та Білорусі.
  • Активно взаємодіємо із міжнародними ЗМІ. Компанії спільноти розповідають світовим медіа про роботу ІТ-індустрії в умовах війни.Про виклики, які постали перед тех-спільнотою уже поспілкувалися з Wall Street Journal, BBC, Sifted, Het Financieele Dagblad. І це лише початок, адже інтерес до ІТ-індустрії в умовах війни високий.
  • Ми запустили кампанію, мета якої припинення ведення ІТ-бізнесу в Росії. Закликаємо також ваших клієнтів не вести бізнес з країною-окупантом. Бо продовження будь-якої діяльності в Росії лише економічно зміцнює агресора, що сприяє затяжній війні.
  • Запустили ініціативу Tax Pay Forward. Закликаємо сплатити Єдиний Соціальний Внесок та Єдиний Податок не до 18 квітня та 19 травня відповідно, а вже зараз. Це допоможе не тільки державі, а й місцевим органам влади, які формують тил для Збройних сил України і територіальної оборони та опікуються гуманітарними викликами.
Дякуємо всім, хто нас підтримує. Долучайтеся до наших ініціатив.
Разом переможемо!
Слава Україні!


Поділитися статтею:
Що зробив Львівський ІТ Кластер протягом десяти днів війни

З першого дня повномасштабного вторгнення Росії на територію України, команда Львівського ІТ Кластера активувала всі свої ресурси та зусилля, аби надати максимальну підтримку та допомогу не тільки компаніям спільноти та усій ІТ-індустрії, a й Збройним силам України, містам та людям, які опинилися в гуманітарній кризі. Також ми активно інформуємо весь світ про те, як ІТ-індустрія […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/d189d0be-d0b7d180d0bed0b1d0b8d0b2-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0b8d0b9-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182d0b5d180-d0bfd180d0bed182d18f_62f86590acc0c.png
Скопійовано!