4 Серпня, 2022
Час читання: 3 хв.

Sigma Software разом із партнерами запускає проєкт з ІТ-освіти та мотиваційного навчання для дітей

Шведсько-українська сервісна ІТ-компанія Sigma Software разом із благодійним фондом “Голоси Дітей”, школою програмування IDF school та Sigma Software University запустили проєкт Star for Life Україна. Проєкт має на меті навчити школярів комп’ютерної грамотності та основ програмування, за необхідності надати їм психологічну допомогу та мотивувати їх на навчання та особистий розвиток.

Наразі проєкт запущений в пілотній стадії із двома ініціативами:

  • Літній ІТ-табір для навчання дітей навичкам Java у здоровому та спокійному місці. У липні перший такий табір зібрав 24 дитини в заміському готелі на Івано-Франківщині. До групи приєдналися ментори IDF School та троє вчителів інформатики, які були змушені переїхати з Маріуполя та Нової Каховки. Перший табір був проведений за фінансової підтримки фонду “Голоси Дітей”.
    Планується, що в серпні ще одна група дітей зможе відпочити та опанувати основи Java.
  • Star for Life Lab – лабораторія, що надасть можливість дітям та підліткам отримати позашкільну освіту та опанувати ази програмування у місцях проживання внутрішньо переміщених осіб. Перша лабораторія має відкритись невдовзі у Трускавці, де наразі мешкає багато тимчасово переселених дітей. 

«Спільно з місцевою владою ми прагнемо створити комп’ютерний клас, де діти зможуть отримати знання в ІТ, знайти друзів та продовжити дистанційну освіту. Start for Life Lab утворюватиме спільний простір із центром “Голоси Дітей”, який зосереджується на дискусійних заняттях, сесіях з мистецтва та інших заходах для зняття психологічної напруги», – розповідає Денис Воловик, виконавчий директор Star for Life Україна.

Star for Life – це благодійний фонд, започаткований у 2005 році шведським підприємцем і філантропом Даном Олофссоном, співзасновником глобальних ІТ консалтингів Danir Group та Sigma Group, частиною якої є Sigma Software. Першочергова мета фонду – допомагати дітям по всьому світу опанувати мистецтво жити здоровим життям, незважаючи ні на що, цінувати можливість навчатися та розвиватись.

Наразі фонд працює в країнах Африки, Східної та Західної Європи, а також та в Ізраїлі. Адаптація проєкту для українських реалій почалась близько року тому командою Sigma Software. Спочатку Star for Life Україна мав у фокусі навчання IT-навичкам та підвищення самооцінки школярів, які проживають в українських селах і містах, де доступ до якісної освіти дещо обмежений. Важливу роль, на думку команди, відігравав психологічний аспект навчання, щоб допомогти дітям подолати труднощі та досягти власних життєвих цілей. Для цього партнером проєкту став благодійний фонд Voices of Children, який об’єднує понад 50 психологів. Після початку бойових дій в Україні психологічна допомога в рамках проєкту стала відігравати значну роль, через те, що мільйони українських дітей мусили побачити жах війни.

В 2022 році до команди приєднався ще один партнер – IDF School, що має досвідчених викладачів та адаптовані для дітей програми з вивчення основ комп’ютерної грамотності та програмування.

Проєкт Star for Life Україна є некомерційним та благодійним. Все навчання для дітей відбувається безкоштовно. Star for Life запрошує небайдужих надати допомогу та стати партнерами проєкту в Україні тим самим зробивши свій внесок в майбутнє українських дітей. Більше про проєкт, читайте за посиланням. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 067-573-43-74 (Віра) або електронною поштою (pr.team.@sigma.software).

Поділитися статтею:
Sigma Software разом із партнерами запускає проєкт з ІТ-освіти та мотиваційного навчання для дітей

Шведсько-українська сервісна ІТ-компанія Sigma Software разом із благодійним фондом “Голоси Дітей”, школою програмування IDF school та Sigma Software University запустили проєкт Star for Life Україна. Проєкт має на меті навчити школярів комп’ютерної грамотності та основ програмування, за необхідності надати їм психологічну допомогу та мотивувати їх на навчання та особистий розвиток. Наразі проєкт запущений в пілотній […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/sigma-software-d180d0b0d0b7d0bed0bc-d196d0b7-d0bfd0b0d180d182d0bdd0b5d180d0b0d0bcd0b8-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d0bfd180d0bed194d0ba_62f862e08c3c9.png
Скопійовано!