18 Лютого, 2022
Час читання: 2 хв.

Sigma Software Запускає Офіс з Розробки в Узбекистані

Sigma Software, ІТ-компанія, що об’єднує більше 2000 ІТ-спеціалістів і має офіси у 12 країнах, повідомила про плани почати роботу в Узбекистані. Компанія працює на глобальному ІТ-ринку вже 20 років і має серед своїх клієнтів відомі світові бренди, такі як SAS, Knorr-Bremse, AstraZeneca, Volvo, Scania.

Почати діяльність в Узбекистані Sigma Software планує з масштабного найму для роботи в новому офісі в Ташкенті або віддалено з будь-якого місця в Узбекистані та запуску освітньої лабораторії в Університеті Інха в Ташкенті.

“Узбекистан має великий потенціал і зараз демонструє амбітність в IT галузі та інноваціях на рівні держави. Думаю, що це вдалий момент для розвитку і співпраці. В кожному місті, де є офіс розробки Sigma Software, ми ділимось нашою експертизою в сфері ІТ, співпрацюємо з університетами, підтримуємо спільноту, проводимо власні події. Впевнений, що разом з місцевими партнерами ми зможемо підсилити локальну спільноту, в якій будуть розвиватися і висококласні розробники, і стартапи” – коментує Валерій Красовський, СЕО Sigma Software.

“Ми з великим оптимізмом очікуємо ІТ-інженерів з Узбекистану в нашій команді, яка розробляє програмні рішення для клієнтів в США, Швеції, Німеччині, Італії, ОАЕ та інших країнах. Ми працюємо з новітніми технологіями, такими як штучний інтелект, хмарні рішення, великі дані, доповнена та віртуальна реальність” – каже Ірина Шимко, старший менеджер з розвитку бізнесу в Sigma Software.

“IT Освіта – особливий фокус компанії, стратегічний напрямок. Ринок Середньої Азії дуже динамічно розвивається завдяки підвищеній увазі освіти до ІТ. В Узбекистані існує кілька державних програм та повноцінна стратегія розвитку технічної освіти. Ми розгортаємо не лише бізнес-процеси, а й освітній майданчик спільно з нашими партнерами. Ми готові інвестувати свої ресурси в нові проєкти EdTech і розвивати експертизу не лише у молодих, але й досвідчених інженерів” – Максим Почебут, директор з освіти Sigma Software.

Вихід компанії на ринок Узбекистану почнеться з технологічної конференції Open Tech Day на початку березня. Очікуються доклади від шістьох європейських ІТ-експертів. Більше інформації про ІТ-освіту і можливості співпраці на сторінці Sigma Software in UzbekistanЗа додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Світлани Бовкун, svitlana.bovkun@sigma.software

Поділитися статтею:
Sigma Software Запускає Офіс з Розробки в Узбекистані

Sigma Software, ІТ-компанія, що об’єднує більше 2000 ІТ-спеціалістів і має офіси у 12 країнах, повідомила про плани почати роботу в Узбекистані. Компанія працює на глобальному ІТ-ринку вже 20 років і має серед своїх клієнтів відомі світові бренди, такі як SAS, Knorr-Bremse, AstraZeneca, Volvo, Scania. Почати діяльність в Узбекистані Sigma Software планує з масштабного найму для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/sigma-software-d0b7d0b0d0bfd183d181d0bad0b0d194-d0bed184d196d181-d0b7-d180d0bed0b7d180d0bed0b1d0bad0b8-d0b2-d183d0b7d0b1d0b5d0bad0b8d181d182_62f865f448f6b.png
Скопійовано!