13 Січня, 2022
Час читання: 1 хв.

SK Group Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

SK Group EU ІТ компанія з експертизою в сфері автоматизації бізнесу. Компанія розробляє та впроваджує комплексні інформаційно-технологічні рішення в галузях виробництва, логістики, дистрибуції для клієнтів з України та Європи.

Комплексна автоматизація передбачає аналіз діяльності компанії з метою формування комплексу проєктів з оптимізації та автоматизації бізнес-процесів. Такий підхід дозволяє гарантувати здійснення раціональних управлінських дій, основою для яких стають достовірні дані. Це, в свою чергу, призводить до зменшення витрат, підвищення потенціалу компанії, спрощує управління та масштабування.

Компанія реалізує як NPD – New Product Development, так і аналіз та впровадження COTS – commercial-off-the-shelf.

for-fb01-13-1
Профільні та крос-функціональні команди, використовуючи професійні інструменти, сучасні підходи та власну експертизу знаходять найбільш ефективні рішення для задоволення вимог клієнтів.

“Ми раді стати частиною прогресивної ІТ-спільноти Львова задля спільного сприяння розвитку індустрії. Віримо, що наша співпраця буде корисною для Кластера, а можливості нетворкінгу всередині ком’юніті сприятимуть втіленню нових ідей та проєктів”, – зазначає Юрій Свірський, СЕО SK Group EU.

“Приємно починати рік з таких приємних новин, як приєднання SK Group EU до Львівського ІТ Кластера. Сподіваюся на активну участь у наших проєктах та плідну співпрацю всередині нашої спільноти”, – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
SK Group Приєдналася до Львівського ІТ Кластера

SK Group EU –ІТ компанія з експертизою в сфері автоматизації бізнесу. Компанія розробляє та впроваджує комплексні інформаційно-технологічні рішення в галузях виробництва, логістики, дистрибуції для клієнтів з України та Європи. Комплексна автоматизація передбачає аналіз діяльності компанії з метою формування комплексу проєктів з оптимізації та автоматизації бізнес-процесів. Такий підхід дозволяє гарантувати здійснення раціональних управлінських дій, основою для […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/sk-group-d0bfd180d0b8d194d0b4d0bdd0b0d0bbd0b0d181d18f-d0b4d0be-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed0b3d0be-d196d182-d0bad0bbd0b0d181d182_62f8667606229.png
Скопійовано!