25 Листопада, 2022
Час читання: 1 хв.

Skillreveal шукає друзів для спільної оренди офісу

Skillreveal компанія, яка допомагає технічним командам знайти інженерів через мережу експертів та агенцій, шукає друзів для спільної оренди, які потребують простору для роботи, брейнсторму та нетворкінгу.

Компанія пропонує 2 кімнати, по 8 робочих місць кожна. Вартість оренди за 1 кімнату на місяць $500. Локація розташована в центрі міста: Львів, вул. Шолом Алейхема, 12, 2 поверх. Поряд є продуктові магазини, кафе та кавʼярні. Паркувати авто на вулиці, або у внутрішньому дворі.

Світло та тепло

Світло є! Є генератор, який живить цілу будівлю у разі відключень, також він живить котел та батареї, тому з теплом перебоїв теж немає. Wi-fi є, Starlink вже в дорозі! 

Сховище

Сховища, як такого немає. Але стіни в приміщенні, яке пережило 2-гу світову, були збудовані на совість, тому офіс і є сховищем. Крім того, в будівлі є напівпідвал.

Що ще окрім кімнати?

8 столів та стільців (у разі потреби кількість можна збільшити), кімната для нарад (8 місць+плазма), коридор-гардероб, санвузол, паркінг для велосипеда, кухня та зона-їдальня, з усім необхідним (кава, чай, вода, посуд, столові прибори, холодильник та посудомийка).

📩 За більш детальною інформацією звертайтесь до Олександра okundryk@skillreveal.io

Поділитися статтею:
Skillreveal шукає друзів для спільної оренди офісу

Skillreveal – компанія, яка допомагає технічним командам знайти інженерів через мережу експертів та агенцій, шукає друзів для спільної оренди, які потребують простору для роботи, брейнсторму та нетворкінгу. Компанія пропонує 2 кімнати, по 8 робочих місць кожна. Вартість оренди за 1 кімнату на місяць – $500. Локація розташована в центрі міста: Львів, вул. Шолом Алейхема, 12, […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/01/skillreveal-shukaye-druziv-dlya-spilnoyi-orendy-ofisu_63bd81c609c35.png
Скопійовано!