18 Грудня, 2023
Час читання: 2 хв.

SmartyAds долучилась до Львівського ІТ Кластера

SmartyAds – американська продуктова IT-компанія в AdTech сфері. Компанія створила прозору, безпечну та передбачувану рекламну екосистему, що допомагає медіа-баєрам та медіа-селлерам отримувати неперевершені результати від программатік реклами у будь-якій точці світу. 

SmartyAds прагнуть  встановити новий стандарт программатік рішень, роблячи їх напрочуд простими, зрозумілими та ефективними для всіх. Рішення, створені SmartyAds, були відзначені за досконалість та інновації міжнародними нагородами –  Stevie, DADI, SIA, Red Herring, MarTech Breakthrough, VideoWeek (EVA) та іншими. 

Команда працює як над клієнтською частиною сервісу, так і над серверною частиною продукту та вирішує безліч завдань. SmartyAds використовує новітні технології для створення продуктів: машинне навчання, штучний інтелект, стек веб-технологій і великі дані (Big Data). 

Приєднуйтесь докоманди професіоналів. SmartyAds завжди раді розробникам – Node.js, PHP, Vue.js, Angular.

Компанія підтримує Україну та вірить у нашу Перемогу, а також вдячні кожному члену команди, який допомагає, донатить, волонтерить та долучається до благодійних ініціатив. Українські офіси в Києві, Миколаєві та Одесі обладнані генераторами та Starlink, також всі працівники забезпечені павербанками та мобільними модемами для зв’язку. В офісах SmartyAds вдосталь їжі та води, тож працівники можуть навіть ночувати в офісі в разі потреби. 

Найпотужніший актив компанії – блискучі та креативні люди. Команда надає унікальну можливість вдосконалюватися, реалізовуючи найяскравіші ідеї, постійно навчатись та разом створювати високоякісні рішення.

“Вітаю команду в нашій спільноті. Сподіваюся, SmartyAds активно долучаться до наших проєктів і знайдуть серед наших учасників партнерів і друзів, аби разом трансформувати ІТ-галузь країни та підтримувати країну в ці непрості часи”, – зауважує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Поділитися статтею:
SmartyAds долучилась до Львівського ІТ Кластера

SmartyAds – американська продуктова IT-компанія в AdTech сфері. Компанія створила прозору, безпечну та передбачувану рекламну екосистему, що допомагає медіа-баєрам та медіа-селлерам отримувати неперевершені результати від программатік реклами у будь-якій точці світу.  SmartyAds прагнуть  встановити новий стандарт программатік рішень, роблячи їх напрочуд простими, зрозумілими та ефективними для всіх. Рішення, створені SmartyAds, були відзначені за досконалість та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/lvivitcluster-foto.jpg
Скопійовано!