19 Липня, 2019
Час читання: 3 хв.

SoftServe Анонсував 90% Знижки для Студентів на Власні Навчальні Заходи

SoftServe, провідна глобальна ІТ-компанія з українським корінням, анонсувала довготривалий соціальний проєкт: 90% знижки студентам на усі зовнішні освітні події, організовані компанією. Першою анонсованою подією, яку студенти зможуть відвідати на умовах 90% дисконту стане IT Weekend Ukraine 2019 – одна з найбільших щорічних ІТ-конференцій в Україні, організована SoftServe. Для того, щоб скористатися знижкою, студентам необхідно лише завантажити скан або фото студентського посвідчення при покупці квитка на конференцію.

discount-for-students

Загалом щороку SoftServe організовує понад 150 навчальних конференцій, мітапів, воркшопів різного масштабу та тематик.  В рамках цієї ініціативи 10% від усіх квитків на зовнішні навчальні заходи компанії студенти зможуть придбати зі знижкою 90%.

Ініціатива є продовженням одного з ключових напрямків корпоративної соціальної відповідальності SoftServe – сприяння змінам в ІТ-освіті, адже якісна освіта є запорукою розвитку не лише ІТ-галузі, але усіх сфер країни загалом. 

Упродовж більш як десяти років SoftServe системно працює зі студентською аудиторією через низку освітніх проєктів. Найбільш відомим є SoftServe IT Academy – кількамісячні курси для випускників ВНЗ, що допомагають студентам здобути необхідні знання та навики для старту роботи в ІТ. Навчання в SoftServe IT Academy безкоштовне для студентів; щороку ця освітня платформа готує близько 1000 випускників; кращих з них компанія запрошує на роботу.

«Після отримання університетами більшої автономії щодо розробки власних навчальних програм розпочався потужний процес реформування навчальних програм за участі бізнесу; зрушення у цій сфері особливо помітні в ІТ-напрямку. – розповідає керівник Talent Acceleration Center у SoftServe Андрій Переймибіда. – Однак ми вирішили не зупинятися на SoftServe IT Academy та співпраці з університетами, натомість дати можливість студентам долучатися до великої кількості спеціалізованих навчальних подій, які SoftServe організовує для індустрії. Це допоможе студентам не лише отримати нові знання, але й завести корисні знайомства, побачити більше успішних українських розробників, які живуть і працюють в Україні».

В компанії очікують, що завдяки цій ініціативі більше як 2000 українських студентів різних напрямків навчання зможуть долучитися до освітніх проєктів компанії та здобути знання, що стануть корисними їм у професійному розвитку та успішному кар’єрному старті. 

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. За підсумками 2018 року, SoftServe став лідером по приросту серед українських ІТ-компаній  (близько 1500 нових працівників) та, зокрема, студентів. Понад 7500 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща). 

Поділитися статтею:
SoftServe Анонсував 90% Знижки для Студентів на Власні Навчальні Заходи

SoftServe, провідна глобальна ІТ-компанія з українським корінням, анонсувала довготривалий соціальний проєкт: 90% знижки студентам на усі зовнішні освітні події, організовані компанією. Першою анонсованою подією, яку студенти зможуть відвідати на умовах 90% дисконту стане IT Weekend Ukraine 2019 – одна з найбільших щорічних ІТ-конференцій в Україні, організована SoftServe. Для того, щоб скористатися знижкою, студентам необхідно лише […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0b0d0bdd0bed0bdd181d183d0b2d0b0d0b2-90-d0b7d0bdd0b8d0b6d0bad0b8-d0b4d0bbd18f-d181d182d183d0b4d0b5d0bdd182d196d0b2-d0bdd0b0-d0b2_62f86ff1589ed.jpeg
Скопійовано!