21 Січня, 2019
Час читання: 2 хв.

SoftServe Cтав Учасником Програми Корпоративних Амбасадорів РМІ

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, долучилась до Спільноти корпоративних амбасадорів Інституту Проектного Менеджменту (Project Management Institute, РМІ). РМІ є одним з найбільших об’єднань фахівців проєктного менеджменту у світі, що об’єднує близько півмільйона проєктних менеджерів та осередків з 190 країн світу, включаючи Україну (PMI Kyiv Chapter).

 

Програма корпоративних амбасадорів об’єднує великі корпорації зі значною експертизою у проєктному менеджменті для обміну досвідом, практиками, кейсами та для підсилення знань та компетенцій учасників спільноти загалом. До Спільноти корпоративних амбасадорів входять великі компанії, серед них Hewlett Packard, Ericsson, IBM тощо.

 

“Для проєктних менеджерів в компанії SoftServe це партнерство дає відмінні можливості обміну досвідом з експертами з найбільших міжнародних компаній, – наголошує Роман Резніков, менеджер з компетенцій Project Management Office у SoftServe. – Таке партнерство робить SoftServe частиною міжнародної спільноти та відкриває відмінні можливості для участі в ПМ-конференціях по всій Європі та участь в міжнародних ініціативах”.

 

У SoftServe вже понад 10 років працює Project Management Office, що об’єднує близько 300 проєктних менеджерів нашої компанії. Завданням цього підрозділу є  поглиблення експертизи та системний розвиток компетенції управління проєктами всередині компанії. В компанії також активно працює Project Management Community, на базі якої організовуються численні тренінги та конференції як для внутрішніх, так і для зовнішніх ІТ-фахівців, що прагнуть розвиватися у цій професії.

 

Поділитися статтею:
SoftServe Cтав Учасником Програми Корпоративних Амбасадорів РМІ

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, долучилась до Спільноти корпоративних амбасадорів Інституту Проектного Менеджменту (Project Management Institute, РМІ). РМІ є одним з найбільших об’єднань фахівців проєктного менеджменту у світі, що об’єднує близько півмільйона проєктних менеджерів та осередків з 190 країн світу, включаючи Україну (PMI Kyiv Chapter).   Програма корпоративних амбасадорів об’єднує великі корпорації зі […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-cd182d0b0d0b2-d183d187d0b0d181d0bdd0b8d0bad0bed0bc-d0bfd180d0bed0b3d180d0b0d0bcd0b8-d0bad0bed180d0bfd0bed180d0b0d182d0b8d0b2d0bd_62f871922416f-scaled.jpeg
Скопійовано!