25 Березня, 2024
Час читання: 2 хв.

SoftServe оновив інноваційну комп’ютерну лабораторію в ЛНУ імені Івана Франка

У ЛНУ імені Івана Франка сьогодні відкрили оновлену Лабораторію системного аналізу на кафедрі теорії оптимальних процесів Факультету прикладної математики та інформатики. 

Над оновленням лабораторії працювали спільно університет та компанія SoftServe, співзасновники якої є випускниками кафедри теорії оптимальних процесів. Для лабораторії університет відремонтував два приміщення, а SoftServе обладнав лабораторію 30-ма потужними сучасними комп’ютерами марки Lenovo та моніторами Samsung.

Нам дуже приємно, що така велика і відома на світовому рівні компанія як SoftServe бачить необхідність, потребу і можливість співпрацювати з університетом. При всіх наших стараннях ми б не змогли цього зробити, особливо в нинішній час. Дякуємо вам, перш за все за те, що ви розумієте що лише разом ми можемо творити те університетське творче середовище, в якому є належні умови для навчання студентів”, — коментує Володимир Мельник, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка.

Я вдячний університету, цьому факультету та кафедрі зокрема, які багато років тому дали мені хороші знання, які стали трампліном у житті. Мене завжди вражав високий рівень теоретичної підготовки та вміння розв’язувати проблеми, які дає університет. Ми тісно працюємо з вищими навчальними закладами, та з ЛНУ імені Івана Франкa зокрема, допомагаючи в різних напрямках від вдосконалення програм та предметів, до фінансування лабораторій, як от сьогодні. Студенти, завершуючи навчання в університеті, сьогодні є більш готовими до реальної роботи в технологічній індустрії, ми раді бути причетними про цього процесу”, — коментує Ярослав Любінець, співзасновник та голова Ради директорів, SoftServe. 

Загалом, SoftServe співпрацює з ЛНУ імені Івана Франка вже багато років. Станом на зараз компанія залучена до чотирьох бакалаврських програм в закладі — програми “Квантові комп’ютери та квантове програмування” на фізичному факультеті, програми “Комп’ютерні науки” на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, програми “Комп’ютерні науки” та  “Кібербезпека” на факультеті прикладної математики та інформатики. Кілька десятків фахівців компанії залучені до програм у ролі викладачів, менторів для  студентів, членів журі з оцінки студентських проєктів тощо. 

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 11 000 співробітників працюють у більш як 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. 

Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США).  Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та інші. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній. 

Поділитися статтею:
SoftServe оновив інноваційну комп’ютерну лабораторію в ЛНУ імені Івана Франка

У ЛНУ імені Івана Франка сьогодні відкрили оновлену Лабораторію системного аналізу на кафедрі теорії оптимальних процесів Факультету прикладної математики та інформатики.  Над оновленням лабораторії працювали спільно університет та компанія SoftServe, співзасновники якої є випускниками кафедри теорії оптимальних процесів. Для лабораторії університет відремонтував два приміщення, а SoftServе обладнав лабораторію 30-ма потужними сучасними комп’ютерами марки Lenovo та […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2024/03/lnu_laboratoriya-1.png
Скопійовано!