21 Жовтня, 2020
Час читання: 2 хв.

SoftServe Отримав Експертизу у Галузі Охорони Здоров’я та Природничих Наук

SoftServe, найбільша глобальна ІТ компанія з українським корінням успішно пройшла сертифікацію в рамках програми Google Cloud Advantage Partner у галузі охорони здоров’я та природничих наук. Сертифікація підтверджує, що SoftServe має значний досвід та експертизу роботи з клієнтами у галузі охорони здоров’я за допомогою інструментів Google Cloud.

Експертиза у галузі охорони здоров’я та природничих наук присуджується надійним партнером з успішним клієнтським досвідом, які допомагають лікарням покращувати догляд за пацієнтами, підвищувати рівень задоволеності постачальників послуг, ефективніше працювати з даними у галузі охорони здоров’я та природничих наук, робити їх доступними, безпечними та корисними.

Ця сертифікація підтверджує експертизу SoftServe у 31 напрямках (Google Cloud Partner Expertise) для продуктів і технологій, серед яких – сертифікації з Машинного навчання, Аналізу даних, Хмарних міграцій, Інфраструктури та Інтернету речей (IoT).

“Наша команда вже понад 23 роки успішно реалізує проєкти для найбільших світових компаній у сфері фармацевтики, для госпіталів та виробників медичного обладнання, – говорить Олександр Амелін, SVP CSL в SoftServe, – отримана експертиза від Google є нашим логічним кроком в розширенні послуг в сфері охорони здоров’я, яка підтверджує хороший рівень наших спеціалістів”.
SoftServe починаючи з 1997 року надає професійні послуги та розробляє галузеві рішення у сфері охорони здоров’я та природничих наук та допомагає своїм клієнтам бути найкращими на ринку з огляду на захист даних, стандарти конфіденційності, слідування нормативних регулювань. Серед клієнтів компанії: Medhost, Henry Schein, Imprivata, AdvancedMD.
Поділитися статтею:
SoftServe Отримав Експертизу у Галузі Охорони Здоров’я та Природничих Наук

SoftServe, найбільша глобальна ІТ компанія з українським корінням успішно пройшла сертифікацію в рамках програми Google Cloud Advantage Partner у галузі охорони здоров’я та природничих наук. Сертифікація підтверджує, що SoftServe має значний досвід та експертизу роботи з клієнтами у галузі охорони здоров’я за допомогою інструментів Google Cloud. Експертиза у галузі охорони здоров’я та природничих наук присуджується […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0bed182d180d0b8d0bcd0b0d0b2-d0b5d0bad181d0bfd0b5d180d182d0b8d0b7d183-d183-d0b3d0b0d0bbd183d0b7d196-d0bed185d0bed180d0bed0bdd0b8_62f86c3abce4c.png
Скопійовано!