28 Листопада, 2023
Час читання: 2 хв.

SoftServe отримав нагороду HR Pro Award за цифрову платформу, створену для релокації співробітників 

Компанія SoftServe перемогла в номінації “Діджитальне робоче середовище” від HR Pro Award з проєктом “Релокаційна платформа”, інструментом для налагодження процесу релокації співробітників. 

З початком війни, з метою безпеки близько 18% українських ІТ-фахівців SoftServe переїхали в понад 50 країн світу, а запит на релокацію серед співробітників в Україні зріст на 700%. Релокація – масштабний бізнес-процес, який складається з багатьох етапів, відтак “Релокаційна платформа” стала інструментом, який допомагає проводити процес релокації більш ефективно, в межах проєкту більшість процесів автоматизували. 

Близько 4.5 годин витрачає спеціаліст команди Global Mobility в компанії, опрацьовуючи операційні задачі, які стосуються запиту на релокацію працівника. Цифровізація робочих процесів допомагає нам вивільняти час для більш важливих завдань, зручно відслідковувати все в одному місці та мати під рукою зручну аналітику. Я дуже рада, що наше нововведення гідно оцінили колеги по ринку. Сподіваюсь, наша “Релокаційна платформа” стане прикладом і для інших бізнесів”, – коментує Ольга Рогатинчук, Global Mobility Director, SoftServe.  

“Релокаційна платформа” опрацьовує запити працівників на релокацію, за кілька секунд підраховує витрати на переїзд в ту чи іншу країну, керує системою сповіщень про погодження, які надходять відповідним лідерам, акумулює всі кроки релокації, які можна зручно відслідковувати, а також містить комплексну статистику та аналітику щодо процесу. Проєкт вже отримав максимально позитивну оцінку від внутрішніх користувачів – NPS 100%.

HR Pro Award – найбільша українська нагорода в сфері HR, яка щороку відзначає кращих спеціалістів та проєкти HR-сфери. Цьогорічна церемонія об’єднала 300+ учасників та експертів галузі.

SoftServe – найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 12 000 співробітників працюють у більш як 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США).  Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній.

Поділитися статтею:
SoftServe отримав нагороду HR Pro Award за цифрову платформу, створену для релокації співробітників 

Компанія SoftServe перемогла в номінації “Діджитальне робоче середовище” від HR Pro Award з проєктом “Релокаційна платформа”, інструментом для налагодження процесу релокації співробітників.  З початком війни, з метою безпеки близько 18% українських ІТ-фахівців SoftServe переїхали в понад 50 країн світу, а запит на релокацію серед співробітників в Україні зріст на 700%. Релокація – масштабний бізнес-процес, який […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/11/hr-pro-award_01.jpg
Скопійовано!