Проект «Knock Out COVID-19» – це комплексне рішення, яке базується на проекції поведінки співробітника та його можливих запитах/потребах під час пандемії Covid-19. Серед задач, які поставила перед собою компанія: комфортний перехід співробітників до віддаленого формату роботи; опіка ментальним здоров’ям працівників, нові підходи по залученню працівників під час дистанційної роботи; допомога медичним закладам в містах, де працюють працівники компанії; застосування технологічної експертизи для допомогти локальним інституціям, державним органам та розбудови спільнот.
“У час розпалу пандемії ми взяли на себе обов’язок потурбуватись про безпеку та здоров’я наших співробітників, інтереси клієнтів та громад. Пріоритетною задачею для SoftServe було пройти цю кризу з мінімальними втратами, зберегти робочі місця та клієнтів, а також підтримати працівників та локальні спільноти у цей непростий період. За лічені дні ми перевели на віддалену роботу 95% наших працівників, повернули тих, хто залишався за кордоном на момент закриття кордонів, допомогли облаштувати домашні офіси, запровадили програму Mental Wellbeing та низку онлайнових ініціатив для залучення та підтримки наших співробітників”, – Соломія Гнатів, старший віце-президент SoftServe з фінансів, координатор кризової команди під час пандемії коронавірусу.
Також в компанії діє благодійний фонд, створений для надання систематичної та глобальної допомоги медичним та соціальним установам у містах, де розташовані офіси SoftServe.
“В першу чергу ми розуміли, що лікарні не готові до такої кількості пацієнтів, не мають необхідного обладнання, також потрібно було захистити лікарів. Компанія скерувала 10 млн грн у наш фонд, ще 5 млн пожертвували працівники зі своїх ЄСВ. За ці кошти нам вдалося придбати 20 500 масок респіраторного типу (країна – виробник Україна, США), 1 000 масок респіраторного типу 3М (країна – виробник США), 600 медичних лікарських костюмів, 1 860 тест-систем (типу “One Step Test COVID-19 IgG / IgM device”), 2 апарати ШВЛ (виробник “Блізар”, Україна), 7 500 костюмів індивідуального захисту для лікарів (країна – виробник Китай), 4 000 захисних окулярів (країна – виробник Китай), 7 апаратів ШВЛ експертного класу V8600 (США) і допомогти 36 лікарням у 7-ми містах України”, – Вікторія Міщук, в.о. директора благодійного фонду “Відкриті очі”.