3 Березня, 2022
Час читання: 2 хв.

SoftServe Перерахував 24 млн грн Податків Наперед для Підтримки Економіки Країни

SoftServe різко засуджує війну Росії проти України та закликає до боротьби на бізнесовому фронті.

“Сьогодні ми, українці, опинились на передовій вільного світу, захищаючи не лише своє право на життя, свободу і суверенітет, але й борючись з тиранією, жорстокою агресією та злочинами Росії проти людства”, – йдеться в офіційному коментарі Тараса Кицмея, співзасновника компанії SoftServe.

“Попри ці темні дні нашої історії, в них так багато світла. Те, як наші бійці боронять кожен клаптик української землі; те, як наші рідні, колеги, клієнти і партнери з усіх куточків світу консолідуються для допомоги у нашій боротьбі – дає нам впевненість у перемозі”, – додає Тарас Кицмей.

У цій боротьбі є багато фронтів – військовий, цивільний, дипломатичний, державний, бізнесовий. І кожен з нас у ці дні має і мусить тримати свій фронт. Підтримка української економіки, гуманітарна підтримка українських громад, і забезпечення наших воїнів є тим тилом, який дозволить нам пройти це випробування.

Як глобальний бізнес, що народився і виріс тут, в Україні, SoftServe бореться також. Компанія продовжує працювати, аби мати можливість фінансово підтримати економіку. Допомагає працівникам, що змушені залишити свої домівки у пошуках безпечного прихистку. Компанія перерахувала 24 млн грн податків наперед, аби влити додаткові ресурси до української економіки сьогодні. І на додачу до 5 млн грн на допомогу нашим військовим та гуманітарну допомогу потребуючим, сьогодні виділяє ще додаткових 7 млн. грн, що скеровані до благодійного фонду «Відкриті очі».

Компанія закликає український бізнес до ще більшого єднання у ці дні для допомоги державі, ЗСУ, нашим громадам і українцям. Наша єдність, наша рішучість, наша відчайдушна боротьба є сторінками новітньої історії. Доки ми стоїмо, доки ми боремося, стоїть Україна і вільний, цивілізований, демократичний світ 21 століття.

Ворог неодмінно програє. Він вже програв, бо перемогти Україну йому не під силу.

Станом на сьогодні, через Благодійний Фонд “Відкриті очі” компанія вже передала ЗСУ бронежилети, рації, каски, а також подовжувачі та павербенки. Крім цього, передано 4 автомобілі в гуманітарний штаб Львова з такими речами як засоби гігієни, електричні обігрівачі, ковдри, та інші найнеобхідніші речі. На додачу до 12 млн грн від компанії, фонд відкрив збір коштів через власний сайт. Там вже зібрано додаткових 1,2 млн грн від працівників компанії. Долучитись до збору коштів може кожен.

Компанія також надає фінансову підтримку працівникам у зв’язку з релокацією з центральних, східних та південних областей України, і продовжує виплачувати щомісячну компенсацію тим працівникам, яких мобілізували або які добровільно вступили до лав Збройних Сил України чи Територіальної оборони.

Поділитися статтею:
SoftServe Перерахував 24 млн грн Податків Наперед для Підтримки Економіки Країни

SoftServe різко засуджує війну Росії проти України та закликає до боротьби на бізнесовому фронті. “Сьогодні ми, українці, опинились на передовій вільного світу, захищаючи не лише своє право на життя, свободу і суверенітет, але й борючись з тиранією, жорстокою агресією та злочинами Росії проти людства”, – йдеться в офіційному коментарі Тараса Кицмея, співзасновника компанії SoftServe. “Попри ці темні […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d0bfd0b5d180d0b5d180d0b0d185d183d0b2d0b0d0b2-24-d0bcd0bbd0bd-d0b3d180d0bd-d0bfd0bed0b4d0b0d182d0bad196d0b2-d0bdd0b0d0bfd0b5d180_62f865a0f3466.png
Скопійовано!