SoftServe Представлятиме Україну на PMO Global Awards

06 Mar, 2019
Комітет з всеукраїнського рейтингу проектного менеджменту спільно з PMI Kyiv Chapter і членами PMO Global Alliance з України обрали SoftServe представляти Україну на PMO Global Awards. Вперше українська компанія номінована на цю нагороду. Конкуренцію їй складуть учасники з понад 60 країн з 5 континентів.
PMO Global Awards – щорічна міжнародна нагорода, започаткована Глобальним альянсом проектних фахівців (PMO Global Alliance). Вона відзначає найкращі офіси з управління проектами, які довели свою здатність робити вагомий внесок в розвиток бізнесу та успіх своїх компаній.

«У PMO Global Awards є чітка процедура відбору номінантів і критерії оцінки кожного учасника. Спочатку організатори визначають перелік країн, які можуть подати своїх представників. Від кожного континенту – по 16 країн. Цього року Україна вперше потрапила до списку країн-учасниць рейтингу і отримала можливість бути представленою на конкурсі, – розповідає Аліна Піддубна, віце-президент PMI Kyiv Chapter і член PMO Global Alliance, член журі PMO Global Awards 2018-2019. – На національному рівні конкурс проходив у два етапи. Тут ми брали до уваги позицію компанії в Рейтингу проектного менеджменту 2018. Серед трьох фіналістів національного етапу перемогу здобув SoftServe».

Номінантів буде оцінювати журі, до складу якого входять практикуючі керівники, співробітники та консультанти проектних офісів з усього світу. Оцінка буде проводитися за шістьма критеріями, включаючи застосування найкращих практик, інновацій, створення цінності, розвиток компетенцій проектними офісами компаній-учасниць. Переможців континентальних етапів оголосять 2 липня, а світового лідера оголосять 17 жовтня в Лондоні.

Нагадаємо, що у жовтні 2018 SoftServe переміг у номінації «Найкраща компанія з управління проектами» у Рейтингу проектного менеджменту 2018 та став другим у загальному переліку українських компаній за рівнем експертизи у проектному менеджменті. На початку 2019 року SoftServe cтав учасником спільноти корпоративних амбасадорів світового Інституту Проектного Менеджменту (Project Management Institute, РМІ).

SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).