27 Березня, 2020
Час читання: 2 хв.

SoftServe Спільно з Львівською Обласною Радою Запустили Інтернет-платформу «STOP COVID-19»

Львівська обласна рада та фахівці SoftServe розробили інтернет-платформу «STOP COVID-19» та чатботів. Мета цієї платформи – розвантажити екстренну медичну допомогу.

Відтепер на сайті https://covid-19.lvivoblrada.gov.ua/ мешканці Львівщини можуть дізнатися, куди звертатися у випадку підозри на коронавірус. Для цього також можна скористатися чатботами  у Телеграмі та Вайбері. Ресурс містить вичерпну інформацію про перелік та контакти медичних установ області із зазначенням контактів сімейних лікарів, а також – актуальна карта поширення Covid-19 в Україні. Крім того, на сайті стисло подано інформацію про симптоми коронавірусу, групи ризику, поширення захворювання та рекомендації щодо превентивних заходів.

«Мета нашої ініціативи – дуже проста, – каже голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. – Свідомі мешканці Львівщини знають, що при підозрі на коронавірус чи при погіршенні здоров‘я не потрібно одразу викликати «швидку». За протоколом людина першочергово має звернутися до свого сімейного лікаря, отримати консультацію і свій план дій. Тож тому, хто забув його контакти чи адресу, сайт та чатбот нагадає про це».

SoftServe розробив цю платформу на волонтерських засадах та планує подальші кроки щодо її розвитку та можливого поширення в інші області також.

«Як тільки з’явилася ідея створити інформаційний ресурс, який допоможе населенню в час епідемії коронавірусу, одразу наші спеціалісти спільно з працівниками облради взялися до втілення задуму.  Фактично за 5 днів ми розробили веб-додаток з базою даних лікарів та медичних установ області та  два канали – Вайбер та Телеграм. Ще плануємо запустити WhatsApp, – зауважив старший віце-президент SoftServe, член правління фонду «Відкриті очі» Дмитро Іванов. – Ми і надалі будемо підтримувати такі ініціативи та працювати разом».

У свою чергу голова ОДА Максим Козицький наголосив: «Запропонований мережевий інтернет-ресурс, на наше переконання, допоможе в профілактиці та боротьбі з поширенням небезпечного коронавірусу на Львівщині. А також дозволить знайти відповіді на найбільш поширені запитання».
zool9582-scaled
Зважаючи на існування різного роду фейкових вкидів у суспільство, розробники сайту перелічують надійні офіційні джерела інформації, а також пропонують до уваги мешканців області актуальні новини щодо протидії коронавірусу на Львівщині.
Поділитися статтею:
SoftServe Спільно з Львівською Обласною Радою Запустили Інтернет-платформу «STOP COVID-19»

Львівська обласна рада та фахівці SoftServe розробили інтернет-платформу «STOP COVID-19» та чатботів. Мета цієї платформи – розвантажити екстренну медичну допомогу. Відтепер на сайті https://covid-19.lvivoblrada.gov.ua/ мешканці Львівщини можуть дізнатися, куди звертатися у випадку підозри на коронавірус. Для цього також можна скористатися чатботами  у Телеграмі та Вайбері. Ресурс містить вичерпну інформацію про перелік та контакти медичних установ […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/08/softserve-d181d0bfd196d0bbd18cd0bdd0be-d0b7-d0bbd18cd0b2d196d0b2d181d18cd0bad0bed18e-d0bed0b1d0bbd0b0d181d0bdd0bed18e-d180d0b0d0b4d0bed18e_62f86df73d30e.png
Скопійовано!