17 Травня, 2023
Час читання: 3 хв.

SoftServe спільно з VeteranHub запускають ІТ-курс для ветеранів та ветеранок

16 травня стартує набір на безоплатний курс для українських ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей, які хочуть спробувати себе в ІТ. Курс запускає компанія SoftServe спільно з громадським простором VeteranHub.

“EmpowerU. Базовий курс тестування та основи IT” — це курс, розрахований на тих, хто тільки починає свій шлях в ІТ, незалежно від знань чи досвіду програмування. Він побудований так, аби надати знання та мотивацію для подальшого навчання. Курс створений з урахуванням багаторічного досвіду SoftServe Academy та передбачає доступ до додаткових навчальних ресурсів, спільноту однодумців та підтримку від менторів. 

Після завершення курсу учасники та учасниці:

  • вмітимуть розрізняти типи тестування ПЗ;
  • розумітимуть архітектуру сучасних програм, бази даних, шифрування даних та роботи з віртуалізацією;
  • навчаться створювати запити на SQL;
  • ознайомляться з комунікативними навичками, які потрібні для успішної кар’єри в ІТ. 

Навчання стартує 29 травня в онлайн-форматі та триватиме два місяці. В групу планують набрати до 30 осіб. Для проходження курсу важливо володіти англійською мовою на рівні не нижчому pre-intermediate. 

“Завдяки програмі EmpowerU ми прагнемо створювати можливості для різноманітних глобальних спільнот. В Україні вважаємо зараз необхідним надати такі можливості саме ветеранам та їх рідним. Ми багато років працюємо з людьми, які розглядають кар’єру в ІТ-сфері, знаємо, як заохотити до навчання в будь-якому віці та як зацікавити сферою технологій. Відтак хочемо допомогти цією експертизою і ветеранам   відкрити для себе нові перспективи. Ми в SoftServe віримо, що бізнес на сьогодні зацікавлений у просуванні рівних можливостей для всіх як на робочому місці, так і в освіті та суспільстві загалом“, — коментує Марія Кучеренко, CSR-директор в SoftServe. 

Навчальний курс реалізується в межах глобальної ініціативи SoftServe — EmpowerU. Компанія запускає серію безоплатних навчальних ІТ-курсів для розвитку глобальних спільнот — жінок, ветеранів, людей з інвалідністю, переселенців. Ініціатива стартувала у квітні цього року та охоплює Україну, Польщу, Румунію, Болгарію, Мексику та Колумбію. Головна мета ініціативи EmpowerU — надати рівні можливості для всіх, хто хоче навчатись та мріє про кар’єру в ІТ. 

Реєстрація на курс за цим посиланням.

Більше інформації про курс та програму можна знайти на сайті.

Veteran Hub — благодійна організація, що підтримує ветеранів, ветеранок та близьких захисників та захисниць. Заснована в Києві у 2018 році як простір для підтримки ветеранів АТО/ООС. 

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 12 000 співробітників працюють у 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США). 

Поділитися статтею:
SoftServe спільно з VeteranHub запускають ІТ-курс для ветеранів та ветеранок

16 травня стартує набір на безоплатний курс для українських ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей, які хочуть спробувати себе в ІТ. Курс запускає компанія SoftServe спільно з громадським простором VeteranHub. “EmpowerU. Базовий курс тестування та основи IT” — це курс, розрахований на тих, хто тільки починає свій шлях в ІТ, незалежно від знань чи досвіду […]

https://itcluster.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/05/itcourse_for_veterans.png
Скопійовано!